ReniX

ReniX po ta hapi ket faqe ku mundem te pershendesim t’gjithe Shoqeria e Lirenti.com

Me Respekt dhe plot sinceritet per ju Sara…:slight_smile:

Faleminderit Sara per temen!

Doja te shtoja, se perveç pershendetjeve ftoj te lene dhe sygjerime, verejtje apo tjeter mendime :slight_smile:

Flm

hahhah… do verejtje ti ? leje me mire se do me fshishe nga forumi kalamoni keq :Ppppp (shaka)
nuk e dije pse ? po te kam vene ne sy & me pelqen te ngacmoj :smiley:

t`pershendes & kaloja myr :smiley:

vrejtje ska se sna kan met, kshillat i kem n`pushim:P

shi shi,bessy Banned bessy,:slight_smile: :),

ReniX ska fjale per ta pershendetur,pasi ske cte thuash,ne menyre pozitive gjithmone.:slight_smile:

hahahahha per renin … hmmmmm un nuk flas faree te kjo teme :smiley: reni e di shum mir :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ne radh te par duhet te lesh cigaren

Ne radh te dyt ke probleme me pijen

Ne radh te tret duhet te punosh

Ne radh te katert bej shaka

:stuck_out_tongue:

hahahah… po keshtu shpjegohet qe mbyll tema ai kot me kot :stuck_out_tongue: kur eshte i dehur :Pppppp :smiley:

ua , i paskan hap edhe fjalkryqit tem :smiley: :P:P

Pershendetje ReniX.
Nuk kam cte them vetem se fjalet me te mira.
Te uroj te te veje cdo gje mbare ne jete…:slight_smile:

Per Renin nuk di se qfar te them, iii pazevendesueshem!

Keto te fundit me :oops::oops::oops: -

Bessy, vertet shaka ke bere… :stuck_out_tongue:

Kliton, flm je 1-sh :slight_smile:

Iceman, flm dhe ty qe je pjes e kesaj shoqerie!

ulkina, si je ti mire?

majdi, te drejt ke. Duhet te rris pak sasin e pijes…

horizonal apo vertikal ishte pyetja :slight_smile:

gjendar, eriko jeni te papar :slight_smile:

Mire u pershendetshim serisht!
Faleminderit!

Ca te them tanu per renix e kam dhen nje her mendimin tim? te fala mbesave ka mbesa te bukura.

O Reno se harrova te pershendes :stuck_out_tongue:

Oooo Reni? Doktor, ia kam thene, e di ai…:P…

Te pershendes ReniX! :slight_smile:

renix bem apelin sot dhe ti mungoje
te presim te na vish
hajde sa me shpejt se ne radio po na japin ca keng …:muk:…

te pershendes dhe un :ciao:

HE RE MOOOO !!! MOS JA BONI QEFIN KOT :floke:

:frowning: o bessy kjo eshte e vetmja teme qe nuk do mbyll :slight_smile: ishalla nuk e ben Kliton :smiley: haha

Pershendetje per ty, laben, majdin dhe Iglin!

Oren e pare kur behet apeli me ze gjumi gjimon, por i kam me arsye… labe ma justifiko mungesen!

Jo jo kjo teme duhet mbyll:) do ta mbyll naten vone kor mos te kete njeri online,ne menyre te fshehte:):slight_smile: