Revista Globe: Michele Obama tradhëton presidentin

NJU JORK-Sipas revistës amerikane ‘Globe Magazine’, Zonja e Parë e SHBA-ve, Michelle Obama ka një lidhje jashtëmartesore sekrete! “A po e tradhëton ajo Presidentin Barack Obama?!? Ne ndjejmë se po afrohet një skandal”, shkruan revista ‘Globe Magazine’.

Kjo revistë shkruan se kanë skupin më të madh për momentin pasi kanë zbuluar se Zonja e Parë e SHBA ka lidhje me një agjent special.
“Zonja e parë po përjeton një romancë dashurie sekrete ndërsa Obama po lufton të ruajë Presidencën. Marrëdhënia e tyre e brishtë u trondit më tej nga një telefonatë tronditëse në mesnatë gjatë udhëtimit të Michelle-s në Las Vegas. Pati një debat mes Zonjës së Parë dhe Presidentit” citon Globe duke theksuar se e mbron fort lajmin sepse ka investiguar dhe ka fakte.

Ndërkohë mediat e tjera referuar kësaj reviste deklarojnë se mund të ketë stuhi në martesën e ciftit Obama, dhe ndonjë divorc të mundshëm.

Te tralltoji edhe kjo, po lere femrat tjera cfar bejn:stuck_out_tongue:

Mbase do te shesi ndonje kopje! Disa gjera dhe te jene te verteta ndalohen te publikohen!

Ja fusin kot kta

Une mendoj se ka dicke te vertet, kujt do ja mbante te publikonte nje lajm te tille per Michelle Obaman ne qofte se do ishte genjeshter.

pajtohem plotesisht me ty :slight_smile: