Ricky Martin eshte gay

:qaj:…:qaj:…

Ylli i muzikës së Amerikës Latine dhe botërore, Riki Martin, mbrëmë për herë të parë edhe vetë pranoi atë që flitej prej vitesh. Ai pranoi se është homoseksual. Në faqen e tij të Internetit ai shkroi: “Unë mburrem të them se unë jam burrë i lumtur homoseksual”. Sot, faqja e tij u bllokua. Portorikani 39 vjeç, dy vjet më parë u bë babai i binjakëve të cilët ia lindi nëna surrogat. Martin thotë se për shkak të fëmijëve ka dëshiruar që botës t’ia njoftojë publikisht orientimin e tij seksual. Shumë miq i kishin sugjeruar që këtë të mos e thotë në mënyrë që të mos e shkatërrojë karrierën muzikore, por ai mbrëmë vendosi të mos i dëgjojë.

Iku dhe ky

oooooooo jan ne vete kta po cfar behet ketu !sa me pelqen si kengetar ufff sa keq humbi nje adhuruse hahaTurp riki turp
nje her…

edhe mua me pelqen-te shum por tani…se e prish shum terezin ai qe po humbet fanse , shiko ca djali ka fituar ai :stuck_out_tongue:

aman moj labja se kta nuk jan mir me mendjen me saduket, njher krijojn familje me pas thon jam gej!!po cfar ti thot femive ky me von? edhe George Michael e kam simpatiz shum po tani jo me edhe ky gej uff?

na duket ne e cuditshme …ca e cuditshme them , per te ven duart ne kok …kurse femijet e ktyre me ate lloj fryme do rriten dhe normale qe sdo e ken problem
pastaj mos harro ahe shprehjen “bem baba/mama te te ngjaj”…!!!

Une e konsideroj si nje semundje mendore kete pune

Puna si keta duan ti provojne te gjitha. :smiley:

U habita kur pashe titullin, thashe mos jete ndonje shaka …por JO :mad:
Mjer gocat qe do vuajne thuaj :hahaha:
Se kshu nuk me behet dhe aq vone se pelqen çunat :hahaha:

aahhh…sa larg shkojne kur nuk i mungon asgje…

:mad: mima mos qesh me fatkeqsin e tjetrit :cry::stuck_out_tongue:

Rickyt i pelqen ti e quan fatkeqesi :slight_smile: haha! Me perpara duhej ruajt burri nga femrat, por tani duhet bere dhe nga meshkujt :slight_smile: :slight_smile:

Ne dasem te femijeve Ricky!

Doublepost sorry

kur thash "fatkeqsin e tjetrit " e kisha llafin per tronditjen :stuck_out_tongue: qe pesuam ne vajzat pasi lexuam lajmin !

Ska gje. Per disa djem eshte mire… me shume femra te lira :slight_smile: hahaha!

ohhhhh edhe ky u fut ne thes te vecant kshu eee :stuck_out_tongue: ncnc Labe mos u merxit :stuck_out_tongue: :slight_smile: :smiley: haha

Spanjë, 22 Mars NOA – Disa herë, krahas një lirimi të madh, dalja e vërtetë në tip për dikë, mund të sjellë dhe fat. Në ndryshim nga shumë muzikantë apo aktorë të tjerë, pasi rrëfimit të tij, Ricky Martin thekson se numri i fansave të tij është rritur ndjeshëm.

“Kam kaluar nga 500 mijë në 1.8 milionë fansa dhe kjo në Twitter”, – deklaroi ai.

Megjithatë ky është vetëm fillimi. Këngëtari portorikan ka folur gjatë ndarjes së çmimeve “Glaad”, të cilët janë vetëm për artistët homoseksualë.

“Kam ndjekur një proces të gjatë shpirtëror për rreth 5 vjet dhe sidomos gjatë dy viteve të fundit ndjeva nevojë për tu hapur me të gjithë botën”, – këto ishin fjalët këngëtarit në lidhje me rrëfimin e tij të homoseksualitetit.

:ko:

Ta dinte Ricky kete kishte thene me perpara qe ishte Gayo!

po normal riki ska len femer ne kembe deri tani. ndoshat ka dhe si qellim te mos lej dhe djemte tani!!! edhe ky me semundej. cjan bere keta artistek keshtu more…

kta e 1 tmire e kan tkeqe,se kur bejne shum para, dhe sdine c`te bejne me, dmth i kane kaluar te gjitha ato qe 1 njeri mund ti arrinte, shkojne e bejne dicka qe se kan bere kurr,dhe rasti i kti tipit GAY! Ai tjetri Jackson apo si e pat, u merrte me Droge, e keshtu ka plot… un se kam ndegjuar kurr muziken e Jackson, por as te ketij, as nuk do ta ndegoj ndo1her :smiley: