Rihanna - Nje seks bomb


1.
Rihanna eshte ende solo.
Sic flitet se fundi, Rihanna ka pasur nje lidhje te shkurter me moderatorin e MTV, Josh Hartnett. Madje reporteret kane mundur te fiksojne foto qe cilat i verifikojne te tilla perfolje. Megjithate Rihanna vazhdon te shprehet, “jam e lumtur te kem nje shok te tille”…

Rihanna ka nje qen pudel.
Miku i saj i ri dhe aq i dashur quhet DJ.

Rihanna ben mode.
Se bashku me koleget e grupit “Timbaland” dhe Scissor “Sisters”, ajo po angazhohet ne moden e firmen H&M, te cilat momentalisht jane hedhur ne treg.

Leket e udheheqin Rihannen.
Rihannes ju desh te festonte festen e Vitit te ri 2007-2008 larg familjes se saj, pasi oferta e nje miliarderi rus per kete nate ku asaj i duhej te kendonte ishte 500.000 dollare.
https://www.youtube.com/watch?v=OouU4PFUw3Y
5.
Rihannes i pelqen krahasimi me Beyonce.
Ne media Rihanna, shpesh krahasohet ne ngjashmerine e paraqitjes se saj me Beyonce.
“Me ben te ndihem krenare dicka e tille”, shprehet Rihanna…

Rihanna, nevrikos komshijte…
Ajo nuk mund te rrinte pa kenduar, nga mengjesi deri ne mbremje. Ndaj dhe shpesh komshijte nuk kursenin te ankoheshin.

Rihanna shet cadra ose “ombrella”…
Neper internet jane ne shitje ombrellat e Rihannes (shitje e stimualuar nga kenga e saj “Umbrella”

Ka bere Rihanna nje operacion gjoksi??
"Gjithcka qe shkruhet - thote ajo,- “eshte e pavertete. Madje nese gjoksi im do te dukej i vogel, thjesht do blija nje pale recipeta te tjera dhe kaq.”

Rihanna eshte vete fanse e Sipce Girls.
Nuk eshte ndonje cudi. Eshte grupi qe ajo ka preferuar qe ne moshen 8 vjecare.

Rihanna eshte ne kerkim.
Ne c´lloj kerkimi, do mendoni ju?
Sipas te dhenave te Googlit, Rihanna eshte artistja e trete (pas Britneyt dhe Paris Hiltonit) per nga interesimi i perdoruesve te internetit.
https://www.youtube.com/watch?v=qCByb_7TspI

Perktheu - Alma Papamihali

Dhe teksti kenges:
Ride when we ride we ride
It’s til the day we die
When we ride we ride
It’s til the day we die

[Verse 1]
It’s real late
Bout a quater to 1
Thinkin about everythang
We become
And i hate it
I thought we could make it
But im ready to scratch this
Just wanna forget about it
I saw the pictures
And the letters she sent
U had me thinkin
U were out we your friends
Im so foolish
Hate me like im stupid
Cuz i thought it was just u and i (oh)

[Hook]
Now I look back on the time
That we spent and
I see it in my mind
Playing over and over again
Its far and out
U got me breaking down
And i just can’t figure out why
But this is what u say

[Chorus x2]

[Verse 2]
Visions in my mind
Of the day that we met
U showed me thangs
That’ll never forget
Took me swimming
In the ocean
U had my head up in the clouds
Make me feel like im floating (yeah)
U think im playing
When u now its the truth
Nobody else can do it
Quite like i do
All my kisses
And my lovin
But aint nobody
Better than us

[Hook]

[Chorus x2]

[Verse 3]
I guess its over
And definitely
But u and i know
Its not that easy
To let go
Of everything (everything)
And start all over again
Just bring this up cuz u blew it
I wont forget how u do it
Sweet baby
This is where the game ends now somehow
Might not believe u and me
We can figure it out

[Chorus]

U finna make me say boy
I wish that u come hold me
When im lonely
When i need someone to talk to
U would phone me
Just like everything its on me
(when we ride we ride it’s til the day we die)
Boy u forgot about the promises
U made me
And now we’ll let the memories
Just fade away
But i remember
What u used to say
(when we ride we ride it’s til the day we die)

Shume te pelqeka kjo Rihanna ty mo :smiley: :lol: :lol: :smiley: :smiley: :slight_smile: