Rihanna, shfaqet me veshje te cuditshme

Cfare nuk behet per te fituar me shume fansa!
Rihanna eshte prezantuar ne Pepsi Super Bowl Fan Jam 2010 ne Miami Beach (Florida) me nje veshje shume te cuditshme dhe te ekzagjeruar.

Kengetarja performoi per publikun “Russian Roulette”, “Hard”, “Rude Boy”, “Wait Your Turn”, “Live Your Life” e “Disturbia”. Por fansat u mrekulluan edhe per shkak te formave fantastike se kengetares nga Barbados.

Bravo Rihanna, me mire ta hiqte fare!

Reni ka te drejte jo nje kemb jash e nje kemb te mbuluar me mir hiqi fare :smiley: je me e lirshme .