Rikthehet Bosi i Megavideo Kim Dotcom

E mbani ment jeten qe bente pronari i Megavideo? Ky imazh mund tua rifreskoj!

Kim Dotcom eshte i lire ne shtepine e tij dhe me sa duket FBI beri vetem nje vrime ne uje (me ato qe eshte bere publike, pasi mund ti ket pelqyer aroma e lekeve te Dotcom)!

Megabox eshte krijesa e re e Kim, ku çdo artist mund te shesi muziken e tij dhe te fitoj deri ne 90% te çmimit. Megabox do te mbaj vetem nje 10% per çdo shitje. Nese nuk gabohem Apple me iTunes mban diku tek 40% per shitje. Pra nje rivalitet i pa kapshem.

Mos te duhet çudi nese nje dit do te dali dhe MegaTablet! :slight_smile:

Vetem leku e con ujin perpjet :stuck_out_tongue: ! Me ate megaupload na prishen pune qe u mbyll se kishim ca gjera po varja :stuck_out_tongue:

lol, sic ka filluar pa2shim qe do dali edhe MegaTablet :stuck_out_tongue: haha :stuck_out_tongue:

U kthy ky, por megaupload jo… :confused:

Siç ka qene, Megaupload nuk kthehet me! Mbase ndonje lloj forme me pagese direkt filmat me çmime te lira!