Riktheni te dhenat e fshira gabimisht ne iPhone me Dr.Fone

Shpesh na ndodh qe te fshijme gabimisht nje foto, kenge, video ose ndonje skedare tjeter te rendesishem ne iPhone dhe problemi eshte qe per ti kthyer ato ne menyren tradicionale, duhet rikthyer nga fillimi telefonin! Normalisht kjo nuk eshte eshte aspak e mire dhe e praktikueshme! Per kete arsye kemi zgjedhur nje program (me pagese por qe mund ta provoni ne trial) i cili ju ndihmon ti ktheni skedaret e fshire gabimisht ne nje iPhone apo iPad.

Programi ne fjale quhet Wondarshare Dr. Fone (Data Recovery for iPhone). Programi funksionon me Windows & Mac. Pasi te keni shkarkuar programin dhe instaluar ate, ju duhet te futni iPhone-n tuaj ne DFU Mode (Device Firmware Update) dhe me pas te lidhni pajisjen tuaj me PC dhe te hapni programin.

Programi mund te rikthejë të dhënat nga camera roll, photo stream, photo library, kontaktet, MMS dhe SMS, attachments, historinë e thirrjeve, kalendarin, shënime dhe bookmarks të Safari.

Programi perkrahe keto pajisje me iOS:

Vizitoni faqen zyrtare te programit dhe tek butoni “Free Trial” zgjidhni pajisjen tuaj me iOS dhe shkarkojeni programin.

https://www.wondershare.com/data-recovery/iphone-data-recovery.html?icn=index2