Rita Ora

Po hap nje teme per Rita Oren , me qe me pelqen shum
Le ta shijojm ktu muziken e ksaj dive te ardhshme

Kenga e saj e fundit

//youtu.be/Lh5HSYtSW_c

ia pata marre pak inate kur doli me ate flamurin e eulexit rreth qafes, por me pas e kuptova idene e atij veprimi!

Me pelqen dhe mua si kengetare dhe si femer, kuptohet :smiley: kurse kenga e saj qe me peqlen me shume, eshte kjo:

//youtu.be/Q1fGOG3XXIQ

Me pelqen shum si njeri , me sa kam par neper intervistat e saj ne youtube…esht shum e cilter , dhe spontane . flet shum mir shqip , dhe eshte shum njeri i thjesht dhe pse ka arrit kaq shum ne shum pak kohe.
Se di po me pelqen shum . Mbase sepse e peshoj me disa artist shqiptar ( bleona qereti ) …qe ka kaq shum vite ne amerik…e ska ber asgje…dhe prap vjen dhe vetem mburret…

dhe kjo keng esht fantastike

//youtu.be/SwL9vOBxeXY

po edhe kjo me Brown e bukur ishte!

Po po, kjo shqipen e din me mire se une :smiley: e per mendje madhe, eshte pak :stuck_out_tongue: haha

eshte shum e cilter , ja shikoje ne kte intervist

//youtu.be/_SnQr04DxEQ