Ronaldo ia mbath nga Nereida

Ne kontraten e Cristiano Rolandos, yllit te ri te Real Madrid, kufizohet dalja neper diskoteka ne periudhe stervitore.

Megjithate ne fundjave, sipas “El Mundo”, bukuroshi Ronaldo ka bere nje perjashtim, duke marre pjese ne nje mbremje festive ne Palma di Maiorca. Mbremja e tij, u prish nga ish e dashura, modelja Nereida Gallardo.

Portugezi ishte ne sallen Mood Beach, per nje darke te qete ne shoqerine e disa miqve, ndersa ndiqte nje spektakel muzikor.

Vone ne mbremje, ne hyrje ia behu Nereida, e njohur si protagoniste e shtypit roze, me te cilen futbollisti ka patur nje lidhje ne te shkuaren.

Vajza nisi te flase me te ze te larte dhe te kerkonte ish-te dashurin e saj. Sipas “El Mundo” e gjitha kjo behej ne kuader te nje show televiziv.

Situata e krijuar ka detyruar drejtorin e lokalit qe te nxjerre futbollistin nga dera e pasme, nderkohe qe Nereida vrapoi dhe u hodh ne xhamin e perparme te makines se Ronaldos. Ishin truprojat ata qe munden ta largonin vajzen nga makina dhe t’i hapnin rruge yllit te Real.

loool hiihi kaq i qenka merzitur sa iku fshehurazi :smiley:

eeeeeeeee kjo eshte fama ske ca ti bosh .

Kush e di sa e paskan paguar ate Nereiden.
Gjynah, i prishi mbremjen. :smiley:

shum gjynaf po me vjen nfakt , ai kushedi ate ka dash qe ti prishet mbremja te iki anej nga Roma se e ka fiksim:)