Sa do të pagoni për një Celular?

Ne treg gjejme aparate telefonash mobil me çmime marramendese. Ju sa do te arrinit te pagonit per nje telefon celular?
Jeni te apasionuar pas teknologjise se fundit te telefonave? Sa here e ndroni telefonin tuaj? Po ate te vjetrin e dorezoni ne qendrat e mbledhjeve te mbeturinave elektronike apo e harroni ne ndonje sirtar?

Te them te drejten jo dhe shum

@majdi po zgjidh nje opsion siper!

Uklina çfare telefoni paske :))))

po e zgjodha shikoje :stuck_out_tongue:

150 deri ne 300 me shum se duket normale te shpenzoj per celular…

reni duke me ardhur ne dor esht … Iphone 4 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ku e kishe shtepine ti??? :slight_smile:

te njejtin mendim dhe une

diku nga Philadelphia :slight_smile:

Jam shume i apasionuar pas teknologjise ne pergjithesi, jo vetem ne ate te telefonave, por me shume se 250 euro nuk do shpenzoja per nje telefon.

700 e permbi… psh per Galaxy S II Tegra ja kish vlejt:)

700 e më shumë…

nuk do shpenzoja me shum se 40 euro! kur isha me e vogel i kisha fiksim, dhe 2 here ne vit e nderroja dhe merja modelin me te fundit, kurse tani me mjafton qe te bej telefonata& sms dhe te jete praktik(nuk dua telekomande televizori ne xhep). Asgje me shum.

qaq sa kam paguar, 950 euro :slight_smile:

nuk kam nevoj te paguaj ,mi falin shoket qekam ne angli itali apo gjetke