Sa here qe...

Le te fillojme fjaline me Sa here qe…

Sa here qe bie shi…mendoj per ty…!
Sa here qe shikoj 2XL plas nga e qeshura!

etj…

sa her qe shikoj presoren e matematikes sec me fillon nje dhimbje koke
sa her qe shtrihem per te fjetur falenderoj zotin per cdo gje qe me ka dhen
sa her qe babi iken ndonjehere per nje jav ne pun me merr shum malli :cry:

Sa here se behem nervoz kam deshir te thej diqka!
Sa here se vjen vllain nga jasht gezohem:duartrokas: .
Sa her se zbardh agimi, i falem zoti te kaloj diten mir dhe pa problem…:frowning:
Sa her merzitem qaj me lot…:frowning:

sa her qe jam me shoqerin ja kaloj supeer mir :slight_smile:
sa her qe kam provim jam super stres
sa her qe kam pushim perpiqem ta shfrytzoj

Sa her luan Juventusi knaqem duke e shikuar

sa her qe shoh dike dridhem e teraaa …

Sa her qe e dhezi 1 (cigare:D) ma then:P

sa her qe kujtoj projektet e shkolles me ze koka :S

Sa here dua te shokj ne pune,nervozohem shume:)

Sa her shkoj ne shkoll me dhemb koka . Ca nga mesimet ca nga qejfi :smiley:

sa her qe vjen e premtja uroj qe dikush te vij nga diku …

sa her qe shikoj kafsh te mbyllura ne kafaze me vjen shum keq :frowning:

sa her qe e kujtoj at’ kohe, me vjen mundim :frowning:

sa here qe mbaroj mesimet me duket sikur kam hequr nje barre super te rende nga supet :):slight_smile:

Sa her qe duhet te bej diçka e le per me vone :smiley: lol

sa her qe grindem me dike, pendohem pastaj :(sa her qe shikoj foton e babit qe me nuk esht me mua filloj te qaj:qaj:

sa her qe qetesohem kujtoj dike …

:nugush:…me vjen keq :frowning:

Sa her se bin shi kam deshir te udhtoj

faleminderit labja:perqafim: