Sa kile jeni?

ja thoni ketu sa kile jeni :stuck_out_tongue:

Po nuk e the ti se them un :lol: :lol:

i te genjeva :stuck_out_tongue:

:? :mendoj:

78 - 80 :wink:

92-93 Kg

po cben keshtu mo daku :?

85*-87 kg

Kam kocken e rende dhe jam i gjate.
Nuk kam dhjam, vetem pak bark qe te thash se do e heq! Kismet!

po po ke kocken e rende :?

(mos je gje me bare? :stuck_out_tongue: )

Ej po ma heq petllen. :lol: Do te te dergoj ndonje foto?

Rri Daku se te njoh un icik ty si Laken :lol: :lol:

ma dergo, po prap i shendoshe je :stuck_out_tongue:

75 nuk leviz as siper e as poshte

PoLiGrAfIkSi ti qenke ok :smiley:

Nuk kam bluetooth ketu sot per ti hedhur ne PC fotot por e ke nje foto te forumi “c’keni veshur ne keto momente”. Ti e ke pare me duket se me ke bere edhe koment!

ah po e mmbaj mend, po atje nuk dukesh mire, po pyes altinin une qe e kam keshilltar :stuck_out_tongue:

Ndrysho avatar kukulla qe mos dobesohemi shum :smiley:

Altin mos trego!

altin pse ke filluar te hollohesh ti, duke pare avatarin tim?