*~Sa kohe do prisnit...........*~

[b]Pershendetje!

Sa dite,muaj ose vite do prisnit te dashurin/dashuren,te fejuaren/fejuarin te kthehej nga kurbeti???

Tregohuni te cilter. :wink:

Diskutim te mbare…

Me respekt,

Alb-Angel :slight_smile: [/b]

te dashuren do ta prisja deri kur dashuria te fillonte te venitej sepse dihet qe largasia ben te veten.

varet se ku do te ishte por,
do ta takoja here pas here

[quote=Alb-Angel";p="18333][b]Pershendetje!

Sa dite,muaj ose vite do prisnit te dashurin/dashuren,te fejuaren/fejuarin te kthehej nga kurbeti???

Tregohuni te cilter. :wink:

Diskutim te mbare…

Me respekt,

Alb-Angel :slight_smile: [/b][/quote]

Te dashuren ose te fejuaren se per mua njesoj jane, gjith jeten :slight_smile: :slight_smile: harrova qe jam beqar :lol: :lol:

Nese trajtohet per dashuri te vertet… dhe nese personi e meriton dashurine time, mendoj qe mund ta pres, pavarsisht qe koha shume here e prish lidhjen, dhe kan te perbejn nderhyrje te tjera qe nuk po rri ketu te elenkoj, por nuk eshte e thjeshte, dhe gjerat ndonjehere nuk vleresohen deri ne fund!

2 ore!

Daku Ti Me Prite Mua 2 Dit Vetem Per 1 Birre Qe Do Pinim Bashke :stuck_out_tongue: Ene Ate Ma Dhe Ti Sme Le Te Ta Jepja :stuck_out_tongue: lol lol lol

Po ti mer, nuk ishe ne kurbet! :lol: :lol: :lol:

Ty te pres shoku edhe birra do pime pa fun, por me prit nje femer??? NOOOO!!!

E ke parasysh ate shprehjen “Mos vrapo pas femrave dhe pas autobusit se te lene ne kembe”

Dicka e tille eshte edhe kjo pune!

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

E madhe kjo Daku

Eshte e vertete mo Gent! Eshte gje qe dihet!

:lol: :lol: :lol:

nese do ta doja shume ndoshta do ta prisja disa vite . por prape nuk e ve doren mbi zjarr :slight_smile:

do ta prisja aq sa mos te kishte me dashuri :slight_smile:

E sa kohe i bi kjo?

Une vazhdoj me idene time te dy oreshit!

Nuk e di!

Nje shoqja ime u fejua me nje djale e ai iku jashte shtetit dhe i premtoj ksaj qe do kthehej pas gjashte muajsh qe ta merrte me vete e te jetonin te dy bashke.
6 muaj iken,edhe 6 vite te tjera pas tyre e ky bente vetem premtime koti! :evil:
Ne fund fare pas 6 vjet e ca kur erdhi, jo qe se mori te fejuaren me vete por i tha po deshe hajde me mua por une jam i martuar atje! :? :evil: :evil:

Me kto kohe si kane ardh e veshtire te presesh dike sado ta duash.
Por vete sdi sa do isha ne gjendje te prisja!! :slight_smile:

Prandaj une them qe pres vetem dy ore Albi! :wink:

[quote=Alb-Angel";p="18952]Nje shoqja ime u fejua me nje djale e ai iku jashte shtetit dhe i premtoj ksaj qe do kthehej pas gjashte muajsh qe ta merrte me vete e te jetonin te dy bashke.
6 muaj iken,edhe 6 vite te tjera pas tyre e ky bente vetem premtime koti! :evil:
Ne fund fare pas 6 vjet e ca kur erdhi, jo qe se mori te fejuaren me vete por i tha po deshe hajde me mua por une jam i martuar atje! :? :evil: :evil:

Me kto kohe si kane ardh e veshtire te presesh dike sado ta duash.
Por vete sdi sa do isha ne gjendje te prisja!! :)[/quote]

duke u nisur nga kjo, e bere kete postim ti… :?

[quote=genti23";p="18989][quote=“Alb-Angel”;p=“18952”:1aoe4s7r]Nje shoqja ime u fejua me nje djale e ai iku jashte shtetit dhe i premtoj ksaj qe do kthehej pas gjashte muajsh qe ta merrte me vete e te jetonin te dy bashke.
6 muaj iken,edhe 6 vite te tjera pas tyre e ky bente vetem premtime koti! :evil:
Ne fund fare pas 6 vjet e ca kur erdhi, jo qe se mori te fejuaren me vete por i tha po deshe hajde me mua por une jam i martuar atje! :? :evil: :evil:

Me kto kohe si kane ardh e veshtire te presesh dike sado ta duash.
Por vete sdi sa do isha ne gjendje te prisja!! :)[/quote]

duke u nisur nga kjo, e bere kete postim ti… :?[/quote:1aoe4s7r]

Se kuptoj pyetjen Genti!!

Temen e hapa sepse mendoj se eshte nje nga problemet e jetes tone pavaresisht se ne ktu japim thjesht mendimet tona!
Pergjigja ime per temen eshte se nuk e di sa do prisja!
Ngjarjen e thashe vetem si dicka e lidhur me temen.

???

Hmm nese eshte djale i mbare edhe ska asnje te keqe e kisha prit 1 koh te gjat ,duke perfshire edhe vite !!!