Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?

Sa puthje keni marre… ose dhene sot ? ?

As 1 jam alergjike!!!

2 vetem …! …

ahaha ani stek osht keq puna edhe me 2 kisa

Nuk i kam numeruar, nga shoqeria, nga klientet e mia, nga persona te familjes :slight_smile:

Perdite me puthin hahahaha :D:D

2 nga mbesa ime, 1 ne mengjes me zgjoi nga gjumi (ne vend qe te isha un ai) dhe 1 po nga mbesa para se te ikja ne pune :slight_smile: sigurisht qe un i kam dhene me shume :smiley: :smiley: :smiley:

Nga familja shuuuuuuuuuume,nga vellai vogel,nga te aferm,dhe nga qeni se harrova :smiley:

s’kemi marre as dhene sot :stuck_out_tongue:

Paske qen manjak ti :stuck_out_tongue: hahahaha


asnje sot

Mjes, drek, darke …shume dhashe dhe mora :smiley:

kam dhen puthje te mbsea ime para dite se kishte ditelindjen… dhe e urova… ndersa mbasdite kisha dal me te dashuren edhe kur e cova te shtepia para se te zbriste nga makina. e humba llogaritjen edhe mora edhe dhash

ncncncncncncnc sa inat ka se nuk e ka puthur njeri prandaj :ushkriva::ushkriva:

dhash 6 dhe mora ato 6 qe dhash :smiley:

hahahahhahahahahahhahhahhaha sa i pa pare qe je ncncnc

1 fjale do mjaftonte sa 1 milion puthje!

si cdo dit shum shum shum…vllait dhe macokut time

smund ti numroj sa shum i kam mar dhe dhen sot nga nipi im se e kam si yll…

sa vjec esht ?

dhe un shum puthje kam marr dhe kam dhen …si cdo dit <3

nipi i erines eshte 6 vjec

https://www.lirenti.com/threads/16426-Per-nipin-tim-♥?p=163699&viewfull=1#post163699

eh u plake edhe ti labe :smiley:

jo mo un kam shum nipa ky ka vetem 4 vjet olis .