Sa tifoza te italise jemi te lirenti.com

ju pershendes me kete klip

//youtu.be/U42rVZUq1CM

:gezim:

Aha ska gji italia ket boteror…

Asnjehere nuk ka qene pretendente Italia…
E megjithate ka fituar
FORZA AZZURRI

Dhe une Tifoz i Italis jam,por sma merr mendja te shkoje shume lart kete boteror,duke u bazuar dhe tek dy ndeshjet e fundit me Miksiken dhe Zvicren.

cuna une kisha lene kete klipin se di si kane dale ato foto

//youtu.be/U42rVZUq1CM

Shoku ti kishe lone ate linkun me foton e asaj se di si mund ta quash ti ate mostren …ok.

Gjthsesi e hoqa dhe po vej kete videon qe vure tani Ok,kurse per sa i perket Emblemes e kam shtuar une pasi cdo teme duhet te kete kuptimin e saj:) Apo jo.

Forca Italia Tani:)

faleminderit kliton nuk e di si ka ndodhur si doli ajo foto.
sa per temen e une sivjet sbesoi se italia do veje shume gjate por si tifoz shpresa vdes e fundit.

Nuk bej tifo per Italin, por kam simpati! Por kete vit e ka prish punen :slight_smile: sapo e nisen me nje barazim 1-1

Barazim dhe humbjen me Meksiken 2-1

e ca pastaj…
kjo do te thote se nuk ka ekip???
dhe ne 2006 <<me breke neper kembe>> vajti por ja qe e fitoj ama.:stuck_out_tongue:
dhe ne 1982 po ashtu…:stuck_out_tongue:
Topi eshte i rrumbullaket dhe nuk i dihet se nga mer.
megjithate te presim une te pakten jam i sigurte deri ne 8-she pastaj shohim :duartrokas::duartrokas::duartrokas:
FORZA AZZURRI

Jemi ne 2010 jo ne 2006 dhe 1982,futbolli ka pesuar nje zhvillim te paparashikueshem,nuk ka me ekipe te dobta,fati te ndihmon nje her por jo cdo 4 vjet.

futbolli nuk eshte vetem aftesi por edhe shans :stuck_out_tongue:
kujto Grekun ne 2004 ne europian
sado ekip i madh te jesh po nuk pate edhe pak fat nuk ben dot gje.
me ekipin qe ka dhe me aftesite si ekip une thash qe Italianet shkojne ne 8-she
nese do jene edhe me fat do shkojne edhe me lart:ciao::ciao: