Samsung prezanton Vrasesin e iPad

Nese Apple prezantoj the New iPad, sot Samsung prezantoj tabletin Samsung Galaxy Tab 11.6 superior se ai i Apple.
Me duket se kjo ishte e papritur per Apple. Shitjet e iPad vareshin vetem tek GPU e re, me nje super ekran! Por fjala Super per Samsung nuk ka limit, pasi Galaxy Tab 11.6 ka nje super super ekran me 2560 x 1600 pixel. Bazohet ne Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Dhe mban nje proçesor Exynos 5250 me 2 GHz. Vertet ipad killer.

Keni menduar se ju duhet ndonje tablet?
(nese nuk e keni blere)

po tani per ashtu ne mund te marrim Desktopin me vete, ose laptopin… Samsung me ato permasa qe i ben per mendimin tim nuk fiton gje ! Dhe e dyta eshte qe te gjith e kane kopjuar Apple !! Un skam ndo1 TABLET, por me qejf do e merrja 1 iPad 3 ose nje me Windows 8 :slight_smile:

si mund te me ndihmoni ta kthej ne android samsung gtc6712 flm…

nuk mundesh!

ska mundesi , ore e ke postuar 6 her ket dhe te eshte kthyer 6 her pergjigje

interesante, gjithsesi, mendimi im per tablet-et eshte qe nuk jane shume komode per tu perdorur, apo per ti mbajtur me vete…