Serish “metamorfoze” per Ana Oxa-n

[b]

Kengetarja italiane me origjine shqiptare, Ana Oxa ka ndryshuar teresisht look duke u shfaqur me floke te prere shkurt dhe me nuanca te bardha. [/b]
Ne revisten “DiPiu” jane shfaqur imazhet e Anna-s se transformuar, cka tregon edhe nje here se ajo eshte nje nga njerezit qe arrijne te bejne me shume zhurme ne ambientet e artisteve italiane. Aktualisht kengeterja nuk po kalon nje periudhe te mire ne jeten sentimentale pasi sapo eshte ndare nga bashkeshorti i katert, Marco Sansonetti.
Dashuria e tyre u shua pas rreth 3 vjetesh. Para pak ditesh Anna kendoi ne “San Siro” per tragjedine e Aquilla-s, por look-u i saj nuk kishte ndryshuar. “Metemorfoza” ka ndodhur ditet e fundit pasi u zyrtarizua edhe divorci me 26 vjecarin.

kjo perher duke ndryshu , kur te na behet ndonje her si Michael Jackson

Nqs eshte si ajo pamja ne foto, ngjason me “Metamorfozen” e Kafkes. :smiley:

Po pra… hahahahaha… :slight_smile: