Sfonde per Kompjuter nga Lirenti.com

Wallpaper per Kompjuter nga https://www.Lirenti.com

Keto do te jene disa koleksione me Sfonde per kompjuter nga anetaret e forumit.

Kliko mbi imazh per permasat e plota ose Save image as… per ta shpetuar ne kompjuter.

Thanks Reni.

Ja dhe nje katershe tjeter FULL HD:

Shkarko:

https://www.mediafire.com/?jdv5tymdiyj

Ja dhe nje nga un !

shkarko :

https://www.mediafire.com/?m0yntxwuttd

Mire Majdi! por vetem se je fiksuar me kete sfondin e zi :slight_smile:

Nje keshille: sfondit aplikoj parcialisht pattern :slight_smile: ose brush aplikoj gradient merr nje efekt me te kendshem!

Ai brush ne mes, eshte pa lidhje, beje simetrike, vendos ne 3 cepa peshembull, ate vizen pse e ke nderprere provo ta zgjatesh komplet :slight_smile: gjithesesi jane mendime, pastaj ta provosh nuk eshte keq :slight_smile:
Mos e merr per ndonjegje te pakten keshtu meson shume :wink:

Kete e bera cik me te vjdhur nga Reni :smiley: eshte pak ndryshe se keshtu me pelqente :wink:

Shkarko:

https://www.mediafire.com/?ljm0mvyzgmw

Reni ti ke shum te drejte sa per ate sfondin e zi me pelqen pak :smiley: por do mundohem ti bej sa me mir por me nevoiten disa pattern dhe disa brush qe jan posacerishte per sfonde qe kan madhesin e duhur dhe jan te pershtateshme per sfonde , ti sekretin tend nuk e tregon me ato brush dhe pattern qe ke :smiley: , kjo foto eshte pak sa e ngaterruar por tani do perpiqem ti bej pak me serjoze te duken me serjoze dhe jo me shum brush anash si ato por thjeshte nje tekst afersishte si i keni ber ju siper ato 4 :slight_smile: . faleminderit per keshillen pres dhe te tjera un se keshtu mesoj !

Ja dhe nje punim tjeter per Lirenti.com Sond per kompjuter!

Shkarko FULL HD Wallpaper

Sfond tjeter made in Lirenti.com :slight_smile:

Shkarko: https://www.mediafire.com/file/nekog3cjdnv/wall-cool.jpg

Nje sfond tjeter me shije! (mollen e kam gjet te gatshme :slight_smile: ) por e kafshova …

Shkarko Wallpaper HD

Reni e dua mollen te plot un jo te kafshuar :smiley:

edhe perse ka dal shum kot por mendova ta postoj !

Download

https://www.mediafire.com/i/?zzgy0m2tmny

Ka dale shume bukur MAJDO Jo kot :slight_smile:

mire e ke nxjerre majdo :wink: shto ndonje lens ne cep fund majtas :slight_smile:

dhe nje tjeter me ngjyra!

Se shpejti Video Tutoriali :slight_smile:

jen t gjitha shum t bukura…do nxjerr dhe un ndo1 po jo kaq t bukur sa keto se un jam fillestar

Nuk po veme nota Stivi! Si te dali te dali :slight_smile:

Tek Sfond-Wallpaper-me-ngjyra-Ylberi
mund shikoni videon e sfondit siper!

download full HD

https://www.mediafire.com/?gt22keizzmy

Shume e bukur kjo siper Majdi! Me pelqen sh ngjyra.

Pas disa perpjekjesh doli kjo 3D

shkarko ne full HD

https://www.mediafire.com/?ewj3yimci1m

Mire e paske nxjerre me ne fund 3D

DHe nje tjeter

Shkarko ne full HD

https://www.mediafire.com/?htk2tnj3z5n