Sherbime tatuazhezh

ju ftoj te vini ne studion tattoo tori nese jeni te interesuar per te ber nje tattoo cmimet jan te arsyeshme punoj qe prej 16 vjetesh me tattoo cilsia esht e pa diskutueshme jeni te mirpritur TATTOO TORI STUDIO rruga bardhyl shkolla 4 deshmoret nr cel…068 51 56 219 flm.

Shum faleminderit per informacionin.
Thjeshte neqoftese po ben reklamin, je ne vendin e gabuar.
Shiko per ndonje faqe te tjera dhe do kesh me shume shikues dhe klient.
Gjithe te mirat.

Ju ftoj me pare te beni nje prezantim, keshtu krijoni me shume besim tek klientet tuaj :slight_smile:

o Elti sa me kishte munguar kjo shprehja:Vlore vlla!!!hahahaha,jemi njesha ne vlla…

Hahahahaahha :slight_smile: Me behet qejfi motra :slight_smile:
Te fala.

hahahahaha:)te fala dhe ti mi bej Vlores…:slight_smile:

      • Updated - - -

mos ndoshta rastesisht,gabimisht po te njoh,ndoshta je i brezit tim…Ali Demi…2002.:slight_smile:

Du mi bo 1 tattoo kysmet kur t’vi n’Shqipni veres (ciles se di, veç veres na ka met me thon… :P)

Po se morra vesh une, ku e ki ket’ studio ti ? N’cilin qy8 ?

Faktikisht sikur te beni nje prezantim nuk do ishte keqe,pasi une por besoj dhe te tjere do te kishin deshire te merrnin pak me shume info rreth tattoo-s.

Eksperianca me thote boll boje ke konsumuar

Hahahaha

o jo , Elti eshte i vogel . Dhe e ka ber tetvjecaren atje ku e kam ber edhe un :stuck_out_tongue: .

Sa per temen , duhet ta dish qe biznesi esht i lidhur ngusht me marketingun . Cesht kjo reklam sikur po shet presh :stuck_out_tongue: