Shikoni momentin kur Enca u poshtërua nga The Voice (Video)

…Dhe tani ajo “shkelqen” si nje “kengetare” e “estrades” tone… :frowning:

//youtu.be/LU0ZXAfWAc4

Ore po kjo Enca un e dija qe ishte lopa e ndonje fshatari, qenka kengetare… hahahahaha!

po ta shikosh mire, lopa ka me shume vlere se kjo!

jo un sdo e quaja poshterim…madje bravo qe nuk eshte dorzuar , dhe e ka vazhduar endrren e saj .
mbase ska ate zerin perfekt,po per sa koh e ka enderr dhe qellimin e jetes se saj,dhe mbi te gjitha per derisa ka nja audjenc ( jo te vogel per hir te se vertetes ) qe e mbeshtet,ku qendron problemi .
Pavarsisht shnderrimit te saj fizik ( qe prap e quaj nje zgjedhje personale ) …bravo per te dhe per kedo qe nuk heziton te ndjek endrren e vet !

ka shume kengetar qe neper kompeticione te tilla shkelqejne dhe pastaj ndalen aty, sepse me kenget e veta nuk kane sukses, ka dhe te tjere qe i ndodh e kunderta. ja qe Ences sone i ka ndodhur e kunderta, pavaresisht se pse dhe si mund ta kete arritur suksesin e sotshem qe ka, sidomos ne instagram, qe esht nje nga ‘artistet’ me te ndjekura…(edhe pse shumica me siguri nuk e ndjekin per kengetare…:p)

Kete lopen e kam pas ne klas dhe nuk e njifja hahahaahah sa pordh qe ka tani , muuuuuuuuuu !

hahaha sa qesha me fjalin ne kllapa,so freaking true…

      • Updated - - -

majdii , mos u be kaq djal i keq. cproblem ka qe eshte e shendosh .

majdii , mos u be kaq djal i keq. cproblem ka qe eshte e shendosh .

jo nuk ka asnje problem po mos te bej si sexy dhe te shesi pordh

nejse , nuk e njoh personalist. Po ne shqiptaret e kemi tipike qe cdo gje qe sna pelqen do e komentojm sa me keq te jet e mundur,sikur na ka ngren njeri buken :stuck_out_tongue: .
politikanet po e bejn kte gje cdo dit e su thot njeri gje :roll: , anyway

Ashtu si eshte ajo normale qe te ha buken .

per kete arsye ka arritur dhe “famen” qe ka!

Ne instagram kisha pare vetem LOP me emrin ENCA, thash mos ndonje lop VIP :smiley:

SA KAM QESH

//youtu.be/mtJW8hfcW_0

kjo crejzi ngs truri ,por mir se ka tul se tregi keshtu po e kerkon:p