Shikoni se çfar veprimi ben Presidenti Obama!

//youtu.be/QTBSyE40DZw

Do jet ndonje manipulim kjo se ska mundesi

:lol::hahaha: wow…si e kan bere???

Une mendoj se vertet eshte montazh, se sma merr mendja qe e ben ky:D

Haha,por dhe si montazh spo me duket se.

Po dhe mbase e ka ber hahahaha

po ta kish bere vertet sdo metej ne youtube ky video por do ishte bere “drame” boterore!! ne youtube esht dhe video real…gjithsesi bravo autorit…:stuck_out_tongue:
//youtu.be/S0Tfu27Bz2w

O Majdi ky duket i urt sma merr mendja qe e ben, nqs kishte me qen Bush-i ndoshta kishte qen e mundur hahahahahah

hahhahahahaha me ne fund e zbuluam hahahahaha

Haha Cne ai me kto gjera njher :stuck_out_tongue: doli e verteta

ishalla s,ka patur njeri pas deres.

haha…sa bukur e paskan montuar…