Shkarko MP3 Toolkit per menaxhimin e skedareve MP3

Eshte nje program shum i mire per menaxhimin e fajlave MP3. Ky ju mundeson qe te inçizoni vete nje kenge MP3 dhe ta konvertoni ate ne formate te tjera. Mund ti beni RIP CD-t (ti merrni kenget mp3 nga to), te krijoni nje zile celulari vete dhe skedaret e muzikes mund ti bashkoni. Te gjitha keto i ofron programi falas MP3 Toolkit.

Programi ju mundeson qe ti konvertoni skedaret mp3 1 nga 1 ose nje folder komplet. Tek formatet qe deshironi ti konvertoni kenget tuaja, gjenden edhe opsionet per Bitrate dhe Frequenz qe doni ti vendosni. Programi perkrahe keto lloje te skedareve me muzike:

Shkarko programin nga faqja zyrtare:

https://www.mp3toolkit.com/

I lezetshem duket! Po e provoj nje her! Flm