Shqiptarja Pamela Beqari në emisionin Grek, "Momenti i të vërtetës"

Shqiptarja Pamela Beqari në emisionin Grek, “Momenti i të vërtetës”

Vetem ndiqeni VIDEO-n dhe komentojeni vete :slight_smile:

//youtu.be/qXIZR1EwK50

Turp i madh,duhet tejet nga ato me tru te bllokuar.Kshtu kan qef greket e mu…t.

po keta kan kap 1 rrugeve dhe e kan fut ne televizion? po cili ishte qellimi ketij emisionit?

Qellimi i ketij emisioni eshte qe te arrije nr. e duhur te shikueshmerise.
Atje mund te shkoj kushdo me deshire.
U pergjigjesh pyetjeve paraprakisht dhe i firmos para se te dalesh ne TV
Nuk me ben pershtypje qendrimi i kesaj lavires se dukej qe per para shiste gjthcka.
Me teper pershtypje me beri qendrimi i atij djalit (ndoshta i vellai) qe duartrokiste pas cdo pergjigjeje.
Familje e degjeneruar(nese do ta quanim familje)

E kam pare kete emisionin dhe vertet jemi skandalizuar, dhe te nesermen fliste gjithe greqia per kete, dhe ndjehesha e turperuar qe isha shqiptare…
Po edhe kjo spaska lene gje pa bere dhe eshte vetem 19 vjece, kur arriti dhe i beri kaq gjera.
Personat ne skene jane nena, motra dhe vellai i saj.
Personat e familjes ne skene, kishin te drejte ta shtypnin butonin e kuq vetem nje here, dmth vetem per nje pyetje. Mamaja e Pameles u nxitua te shtypte butonin, sepse pyetja nuk ishte dhe aq skandaloze,
dhe mund ta linte ta shtypte butonin per ndonje nga pyetjet me pas si p.sh per pyetjen e fundit qe u be dhe Pamela u detyrua te genjente e nevrikosur nga qendrimi i mamase se saj dhe dukej qe smund te vazhdonte me se dukej se pyetjet qe do pasonin do ishin me te vertete skandaloze dhe tronditese per familjen e saj.

Gjithesesi ajo duket shume fallco vetem qe emisioni te rrise shikuesit (duket si e paguar te flase ashtu). Sigurisht nuk mohoj qe ajo nuk ka bere seks me 10 persona por nuk eshte e vetmja.

Pajtohem plotesisht me ty 3r1k0 :slight_smile:

Edhe mua me beri shume pershtypje vellai i saj, se si duartrokiste pas cdo pergjigjeje qe ajo e miratonte me PO ?

@ReniX ajo nuk eshte nje e kapur ne rruge, por ajo vete ka shkuar aty dhe ka thene qe dua te fitoj PARA! Nese e ndoqe emisionin komplet, e ke ndegjuar qe thot “Kam ndejtur me shum burra vetem per para” :slight_smile:

Un per vete nuk kam koment per ket sen :frowning: SHKURT SHQIP SKANDAL !

Ate po them dhe un! qe ka marre para dhe te pergjigjet ashtu! Pastaj ti ke dhe VIP-a shqiptar qe bejne me shume skandale nga çka ber kjo tipja.

Bota per kete eshte e lire… te bejne njerezit ca te duan e te provojne ca te duan, mjafton mos te vrasi e prej njeri.

Femrat qe ngjiten pas milionereve jane me miliarda keshtu eshte me se normale qe dhe kesaj tipes ti pelqej era e lekeve.

Po de po kuj si pelqejne LEKET :smiley: ? Po problemi osht se na kemi tjeter mentalitet, nuk jemi ne sikur vendet e tjera qe nuk lodhen fare cfar ben e bija apo gruaj etj… e per ket kjo vetem ja ka marr fytyren vetit(ne fakt kjo e pa ftyre ishte ska pas qka me i mar) familjes edhe ata si ajo, dhe ne fund te gjithe shqipetareve. Greket vetem kan qejf kur e shohin se qka ka bere kjo, edhe ne fund nuk ka marre as 1 lek :slight_smile:

kjo eshte nga ato shqiptarkat ketu ne greqi qe jane leshuar nga zenxhiri…e jane bere skandal ne te gjithe greqine e bejne cdogje per lek…
sa shesin dinjitetin familien e trupin e tyre…