Shume Urime Dak ....100 vjeç !!!!!


Urimet me te bukura per ty Daku
U befsh 130 vjeç dhe qofsh i lumtur çdo moment me familjen tende

   [img]https://chezfannyandco.c.h.pic.centerblog.net/v5w1d2va.gif[/img]

      [img]https://chezfannyandco.c.h.pic.centerblog.net/j1ofs9an.gif[/img]

Gezuar Daku 100 vjet te behesh, qofsh gjithmone i lumtur e i gezuar e me humor.

Daku edhe 100 te tjera te uroj edhe un e hajde me nje nuse tani :lol: :lol:

Urime Dako dhe 100 Vjeç

Shendet e Gezime gjithemon ne familje Gezuar Ditelindjen! Uroj tia kalosh sa me bukur!

[highlight=#FF0080:2ja07a9d]Gezuar[/highlight:2ja07a9d]

shpejt nga nje cope torte se po me shkon goja leng mua

[highlight=#FFFF80:1ck2ltbt]… Edhe 100 per ty…![/highlight:1ck2ltbt]

Faleminderit te gjitheve nga zemra!

[b] GEZUAR Gezuar GEZUAR

Zemra ime. U befsh 100 vjec. Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote.
Ju falenderoj te gjitheve per urimin e bere Dakut.

Edhe njehere “Gezuar”
[/b]

Falemnerit nruje! :dashuruar:

Gezuar ditelindjen!
Vite te shumta dhe te gezuara ne jete daku!

Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Ylli,do ishte shume e gjate.
Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Trendafili,do ishte shume e shkurter.
Por uroj qe jeta jote te jete e Shndritshme si Ylli dhe e bukur si Trendafili!

Gezuar ditelindjen!

Gezuar ditelindjen daku. Te uroj cdo te mire ne jeten tende personale dhe familiare.

Niko.

[b]Ku je mor Dak,
Paske ditelindjen mor dreq …lol…

Edhe 100 te tjera vlla. Pac fat e lumturi… Lek nuk ka, me vjen keq… hahaha
[/b]