Shumë urime për ty LABE!!!

Happy Birthday to you, Happy Birthday to you, Happy Birthday to you, Happy Birthday to Youuu!!!

Urime ditëlindjen labe, të uroj të gjitha të mirat në jetë, fat, gëzim & lumturi gjithmonë! Uroj të ja kalosh sa më bukur sot, dhe kënaqu sa më shumë!!!

"Hoch sollst Du leben,

auf Wolke Sieben schweben.

Immer glücklich sein,

nie im Leben allein!

Gesundheit ganz, ganz viel

und vor Augen immer ein Ziel.

Alles Liebe und 'nen schönen Tag

wünsch’ ich Dir,

weil ich Dich mag. (:"

//youtu.be/wFh-rX_Sfhs

Edhe sa te doje zemra moj, suksese ne jete! :slight_smile:

Nga thellsija e zemres te uroje ditelindjen i bafsh 100 vjet …me shum gjera te bukura ne jet, ne trup shendet, ne pune vullnet, ne familje harmoni , ne studime shum suksese, fat ne dashuri dhe me te gjitha te mirat qe di vetem Zoti ti sjelle ne kete bote…Te kam shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm xhan puc fort:zemer:harro cdo gje te hidhet sot !knaqu ne maksimum ashtu siq din ti motra ime e dashur …MARI[
//youtu.be/SIFcWfHyx18

u befsh 100 vjece

Urime labe !!!..qofsh e rrethuar nga lumturia edhe 100 vite te tjera…!!!

urime!!! dhe 100 vite te tjera plot shendet & lumturi

Urime labe, dhe 100 te tjera,te uroj fat/dashuri lumturi ne cdo aspekt,kalofsh sa me bukur sot.

Urime! U befsh edhe 100 vjece dhe pac perhere fat e lumturi ne jete! Ia kalofsh sa me bukur sot! :slight_smile:

Urime labe (^), pritsh edhe shum tjra tlumtura :))[SIZE=4]​[/SIZE]

Gëzuar Ditelindjen dhe Suksese në Jetë!

O zemra vogel te uroj edhe 100 vjece…lumturi,dashuri,dhe shume sukses ne jete gjithcka qe te do zemra uroj te te behet realitet…

te puth forttttttttttttt uroj te kalosh sa me bukur sot…:slight_smile:

550436_430216453676737_274240915_n.jpg

Urime urime Labe edhe 101 tjera, te uroj shume shume suksese ne jete :slight_smile:

Urimet e mia te perzemerta Labe , suksese ne vazhdim :slight_smile:

:cake:

Ooo t vdes kush mka dtln sottt <3
Urimin tim ta bera n 12 por po ta bej dhe ktu sepse do kisha deshira t uroja qe te behesh dhe 100 vjec kudoo mjafton ti t ndihesh qe ke shum njerz pranee <3 …Edhe 100 vjet motrushee :*

z4fdf053fa0a3b.gif

z4fdf05826aa3a.gif

Edhe 100 Vjece , suksese ne shkoll ne jet … :cake:

GEZUAR DITELINDJEN LABE!!! TE UROJ SHUME FAT DHE SUKSESE

p.s: me fal shume per vonesen :confused:

ska rendesi qe je vonuar se edhe vet labeja esht vonuar :frowning:

Ooooooo… me falni per vonesen miqt e mi !
Shum Shum faleminderit per urimet . Pershendetje nga unnn
Ju kam xhan !

erdh labja :stuck_out_tongue:

Vec po e laj do rrush e po hame :stuck_out_tongue:

Mire se u ktheve! (: