Shuuum Urime Per Ty !!!

20.8.1994…20.8.2011

Gezuar Ditelindjen [COLOR="#008000"]Majdi[/COLOR]…Te uroj fat e lumturi te perjetshme kudo qe te jesh !!!
Tu plotesofshin te gjith endrrat :mrgreen:

Urime Majdi edhe 100 vite te lumtura :slight_smile: Gjith te mirat ne jete !

//youtu.be/GtwBWT9eIEM

:slight_smile:

Edhe 100 Majdi…Kalofsh sa me bukur sot.

//youtu.be/AelmBI0sJ3A

Urime Majdi! Edhe 100 vite te lumtura! Ia kalofsh sa me bukur sot. :slight_smile: :ciao:

//youtu.be/t9bn1s34Zc4

u befshe 100 vjeq Majdi :slight_smile:

Faleminderit te gjithve per urimin jeni njesha dhe njeshe :stuck_out_tongue:

Hajde tju qeras me nga nje suko te gjitheve do behemi tap

Urime urime Majdi i gezofsh edhe 100 tjera, shendet, lumturi dhe suksese ne jete.

Edhe 100 vjc MAJDI . .Klsmbb sot & pergjithmon :slight_smile: :slight_smile:

[P.s] . .Ate sukon po pati mundsi me dy akuj !! :stuck_out_tongue:

Faleminderit Erdi & Bela

P.s Bela 1 akull dhe e ke shum dashke 2 ti

Majdo qe tu me ik per zotin pa te uruar (n) Hajd urime,Majdi,u befsh dhe 100 te tjera,fat lumturi ne cdo aspekt te jetes,kalofsh sa me bukur sot.

wee po mos u harxho o burr i dheut…mjaftohemi dhe me 1 dark neve :smiley::stuck_out_tongue:

Hajde gezuar Majdi :stuck_out_tongue:

pse birra korca ore :eh:…nuk ben ajo
un them te festojm me kte birr

:smiley:

Avash ore mbahuni pak se e cuat shum llogarin

Klitono shum faleminderit

O paske ditelindjen ti… Edhe 100 vjec vlla te uroj gjith te mirat ne jete! :slight_smile:

Flm shoku hajde te jap nje suko

hahahahahahaha Majdi :stuck_out_tongue: po harxhohesh me suko :stuck_out_tongue:

Majdi dhe 100 vjeç! Suksese ne enderrat e tua!

cik me vones, por se me par skam pas mundesi te futem! :stuck_out_tongue: