Si do ta zgjonit te dashuren/in nga gjumi?

Cfare menyre do zgjidhnit per te zgjuar te dashuren ose te dashurin tuaj nga gjumi?

Une nqs do isha i dashuruar do zgjidhja menyren e treguar ne foto…:slight_smile:

kurse un do e zgjoja keshtu :slight_smile:

:stuck_out_tongue:

hmm… paj e kisha zgju diqysh :stuck_out_tongue:

Nuk do ta zgjoja fare

kjo eshte menyra me e mir

un dua qe te me zgjoi ai mua keshtu! hahahaha…ndodh por jo cdo dite!:smiley:

une do preferoia keto dy menyrat
[video=facebook;114315788649262]https://www.facebook.com/video/video.php?v=114315788649262[/video]
[video=facebook;109458642468310]https://www.facebook.com/video/video.php?v=109458642468310[/video]

i kisha par qe te dyja…vertet te forta :D…cf kenaqesie te japin kur i ben , po jo kur ta bejn ama :mad:

^_______________________^ … do ti pergatisja mengjesin dhe do ja coja tek krevati … pastaj do e ledhatoja per ta zgjuar :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ore minorena lerini endrrat

ore na lere te enderrojm edhe 1 vit se pastaj :stuck_out_tongue: do rritemi :smiley:

pse kerkon leje moj motra …enderro sa te te doj ty qefi ;)…

Shttt aty ti se u zgjidhe shum ti

e degjove se cte thash ulkina ,qent le te lehin , karvani ecen perpara :wink:

:p:duartrokas::thumbs_up:

haha…kjo mund te zgjase nja nje vit :smiley: pastaj do jete …Heeej, çohu se te vajti oraaaa…oooeeeeeee…po he pra çohu imen se me çmene …:hahaha:

Kshu me pelqente …nje her e nje kohe …loool :smiley:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

1 vit nuk e zgjate shume :smiley: nuk thua 1 muaj :slight_smile:

Me shpull,hahahahaha,beje shaka:puthje::perqafim::kiss2:simbolet flasin vete:(