Si do ti propozonit nje vajze?

Ca ke bo mir ca ke bo :smiley:

[quote=PoLiGrAfIkSi";p="4654]lloje propozimi

o goce a ke mundesi nje minut
mos kujto se jam hajdut
zemra ime me zemren tate
sjan nje koker patate
qe grihet e hahet brenda nje nate
por nje shtulle betoni
qe kur e prek te ze tensioni :dashuruar:

nje trendafil ne kembet e tua
mos e shkell e dashur mban era te dua :dashuruar:[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol:

Lale, me ket lloj propozimi, edhe une do te te pranoja!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kjo gje varet edhe nga personi kujt i propozon. po zakonisht un e bej keshtu: kur e ftoj per kafe nga mesi i bisedes i them: SI MENDON SIKUR TE ISHIM DICKA ME SHUME SE SHOKE. dhe pastaj vjen pergjigja e saj. Ndersa per tu ndare i them nje shoqes sime ta marre ne tel dhe ti thot qe un jam i saji dhe kjo sjell ndarje te menjehershme.

Burrnia ku ka ik aman??? :?

viti ri viti ri 
un dhe ti 
po pijme raki 
pse mos bojme edhe dashni  
Ca ke bo mir ca ke bo 

Pologu e Altini ah mjere gocat si do u bien per pjese ju!! :roll:

Kjo eshte hyrja :roll: :smiley: :smiley:

Une nuk di te propozoj, mua me propozojne! :smiley: :smiley:

:lol: :lol: :lol: na thuaj ndonje propozim qe te kane bere :smiley: :smiley:

A je per ndonje muhabet koke me koke vetem per vetem??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Daku :smiley: :smiley:

Un sdi me propozu iç :wink:

Te meso shoku re!

Ca ke bo mir ca ke bo! A ke ndonje menje ta bojm bashk?

Provoje njehere! Po e hengre me cante turive eshte shenje e mire! Ajo te do!

:lol: :lol: :lol: :lol:

[quote=daku323";p="23492]Te meso shoku re!

Ca ke bo mir ca ke bo! A ke ndonje menje ta bojm bashk?

Provoje njehere! Po e hengre me cante turive eshte shenje e mire! Ajo te do!

:lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Hahahaha ja fike deren cunit o Daku!! :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo mi se funksionon si stil! Une nuk e kam provuar por…!!! Te na e thote Altini ne fund!

:lol: :lol: :lol:

Une per veten time do preferoja te me conte ne kinema te shikonim ndonje film.

Po te ishte i zgjuar do mendonte te zgjidhte ndonje film tragjedik qe te prekesha dhe te filloja te qaja, keshtu qe ai do me perqafonte per te me dhene kurajo :smiley:

Ose do te zgjidhte thriler, ndonje film qe te trmbesha dhe kur te shikoja ndonje skene te frikshme do ti hidhesha vete ne qafe nga frika :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ca stili duhet me pas! Eeeee, sa te rrojme do mesojme!

Degjove altin? Ja edhe nje menyre tjeter per te propozu! Merre prej dore, bleji akullore, coje ne kinema dhe futi nje te puthme! :lol: :lol: :lol:

:lol: Kjo e puthmja ne fund me pelqeu :lol: :lol: :lol:

Po ne vend te akullores ti blej kokoshka ti hajme bashke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:stuck_out_tongue: lol une vdes per kokoshka :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Po lepirse kush do?

Daku mbaje se mos te vjen ndonje me te propozu :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Propozim:
A do nje lepirse?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shelbsine :smiley: :smiley: