Si do ua vije emrin femijeve?

Te gjithe ne do behemi me femije keshtu qe cfare emri preferoni.
Po te kishe djale ca emri preferoni?
Po,po te ishte vajze?

Une per vete preferoj Hektor ne coftese eshte djale dhe nese vajze Griselda:ciao:

Mos nguroni te pergjigjeni

Hmm Une per Vete djalit ja kisha len emrin… Stefan
Ndera Vajzes Helena

Sikur te kisha nje goce me pelqejne disa emra si :

Oceanne ( Oseane ne shqip)
Tessa
Stessi
Samoah
Lea :smiley:

Por eshte nje enderr qe nuk do behet realitet asnjeher…dhe pse nuk thuhet kurre …
Kurre :smiley:

aaron
noah
noemi
heidi
kristel
:D:D do te bej skuader futbolli

Engjell
Engjellusha

Mima, ik avash me ato shkronjat dopie se ne shqiperi gjen belan.

Emer sa me te shkurter dhe pa komplikime!!!

un Ronaldo nqs esht cun

per vajze Zidane :smiley:

Haha, epo i shkruajta si shkruhen ketej, ne shqip i heq nga nje shkronje
dhe behen pa komlikim :smiley: Leqe une ta kam thene qe 2 çuna me mjaftojne :smiley:

hahahahahahhaha pyetje interesante kjo!

emra te shkurter me pelqejne ne fakt!

Emri DEA ose ANAIS me pelqen shume (nese do te kisha vajze)

(Nese do te kisha nje djale) SEM ose KRIS,:smiley:

kam deshire qe ti kem 2 femije; 1 vajze dhe 1 djal.

Vajzes do ja veja emrin Vlorë, dhe djalit… ket’ se kam menduar ende :smiley:

djalit veja Berat ose kukes :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Djemve do ua coj emrin OSMEN dhe KASEM, vajzes? nuk ka vajze :smiley:

ncncncncncncn se kur do t’ia pres “gjuhen” une ketij nuk e di,ncncncncnnc :rolleyes:

Te ngordhte qeni ishalla :lol:

eeeeeeeeeeee :@ :cry::cry::bambam::bambam::bambam::bambam::bambam::bambam::bubu::bubu::bubu:

hahaha Arjol :smiley: emri Butrint me pelqen, (dmth si emer mashkulli) por qe nuk e kam vendosur akoma :stuck_out_tongue:

Po pse vetem emra qytetesh(kryesisht Vlora & Berati) ju? :mendoj:

po ngaqe jemi Shqypni Etnike, na pelqejne emrat e qyteteve te Shqiperise me shum :slight_smile: dhe per kete i vejme edhe emrat e qyteteve te Shqiperise. :slight_smile:

une ja kam ven djalit emrin Flavio dhe nese nje dit do te bej edhe nje vajz do tja ve emrin MEGI.

hahaha , cna i bere qejfin ktu :smiley:
do i vesh emrin e lagjes time me mir :D…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

mua me pelqejn emrat me domethenie…

femijeve do jua vija emrin ,kalamaqer …