Si e kaloni kohen e lire

si e kaloni kohen e lire?
lexoj
punoj
lirenti.com
tjeter

koha e lire eshte shume e cmuar.kur nuk e ke e cmon me shum…por kur ndodh qe kemi kohe te lire mundohemi ta shfrytezojme per te miren tone fizike,mendore,shpirterore.personalishte kaloj kohe ne internet,ose me fam time

…uun ttani me shpesh po argetohem me LIRENTI.com .qe padyshim eshtte i MREKULLUESHEM.!

ee ndOnjeher dal me shoqeri oose degjooj muzzike…!!

Eh si e kaloj un kohen e lir:fle: ahaha duke ndejtur ne pc , duke dal me shoqerin

Online non stop 24 to 24 vetem ne Internet.

Mendoj qe opsioni punoj nuk duhej ven pasi qe kur je duke punuar nuk quhet me kohe e lire
Personalisht kohen e lire kohet e fundit e kaloj para PC, shpesh her dhe ne kafe para pallatit

ska opsion per ti zgjedh te treja :slight_smile:

lexoj

punoj

jam ne lirenti.com

une kohen e lir e kaloj me me gjera tjera maroj TENTENE heheheheh

Nuk e kuptova kete kohe te lire me “TENTENE”, mund te ma thuani dhe nje here vuglushe?

Tentene, pune dore me " biza" shtiza te vogla …thurje per te bere çentro .
Nuk e di u sqarova mire :smiley:

Une e kaloj duke lexuar ose verdalle ketej :slight_smile:

kohen e lir e kaloj po menoj maroj tenten apo qejz bluza apo qendisi e kshtu mirrem me gjera te kesaj natyre qaoo gjith te mirat ju uroj te gjitheve ne LIRENTI.com

votova Lirenti.com se shumicen e kaloj n’PC edhe n’forum!