Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?

Gezuar ne kete vit 2008! me duket se eshte postimi i pare

Qofte per te gjithe nje vite i mbare…

per me shume si dhe ku e kaluat ndrimin e viteve!!!

Ne radhe te pare Gezuar 2008! Qofte viti i realizimeve te deshirave, shendet, lumturi, harmoni e plot dashuri!!

Ky vit u mbyll ne mrekulli… Mbas mbremjes, Urimin e Vitit te Ri e bera ne kompanji te shoqnis ne sheshin e qytetit tim, me koncert, vallzim, rremuje dhe gezim, mbi te gjitha shume shume vere dhe spumante… :lol: Dhe mbas ores 3 ne diskoteke… (Koka akoma po me dhembe) :lol:

Gezuar Vitin e Ri te gjitheve!

Une ne shtepi ndenjta dhe kalova shume mire.

gezuar e per shume vjet gezuar.
une ne shpi duke pare ndeshje basketbolli NBA rash fjeta, u grita ika ne pune normal dite e zakonshme

Gezuar dhe nga une 2008
Dhe une ne familje , rehat ne shtepi dhe ja kalume shume bukur :smiley:

Per mua ishte nje dite e zakonshme si gjithe te tjerat. Punova ne 31 deri ne darke, hengra pak mishe dhe ja futa gjumit.
Ne daten 1 punova prape. Spata kohe as te dergoja ndonje urim. Te me fale grupi se nuk ju dergova asnje e-mail, por shpresoj tja keni kaluar mire.
Dhe i mbare 2008! :stuck_out_tongue:

po ne vite te ri kemi gjithemon :=)

dhe une kam punuar pak ate dite… pastaj kemi ngrene nje drek mjafte te bollshme me shoqerin… me kaposh Shqipetar :slight_smile: pastaj ne mbremje. nderrimin e viteve ne shesh. duke bere urimin, dhe pastaj per te kercyer ne disko kaq me pak fjale

familje dhe jashte deri ne mengjes :stuck_out_tongue:

Mire ne shtepi ora 2 gjume :smiley: :smiley:

Ne shpi me familjen pastaj pas ores 12 dolem e ndenjem deri ne mjes jashte. Nate e bukur!!

Gezuar te gjitheve Vitin e Ri 2008.

Une e kalova ne shtepi me familjen. :smiley:

te gjithe ne shpi kto kush e paska mbush sheshin skenderbej :lol: :lol:

Ne Tironsit e kalum neper shtepia mer! Erdhen nga rrethet dhe e mushen rrafsh sheshin! :smiley: