Si mund te kuptoj qe nje femer.......?

n.q.s nje femer e virgjer gjat mardhenies nuk do te ket gjakderdhje si ta kuptoj qe ajo eshte e virgjer…:(:frowning:

ore geni ci ke keto tema more:o

Mjafton te kesh besimin e saj,nuk eshte e then,se cdo femer qe eshte e virgjer duhet patjeter te ket “komplikacione” gjate aktit seksual.

Ta pyesesh dhe ti besosh sepse sido te jete ti nuk i ndryshon dot gjerat! Cfar ndryshon po te mos jete e virgjer?

nuk besoj se ai ka nevoj per moral tani…ka nevoj per ndihme!!!

them se do te me dal nga zemra e kam fjalen per te dashuren time

Nuk po bej moral, e kam serjozisht! Klitoni e tha ate cfar doja te thoja(qe esht e verteta, jo te gjitha femrat kan komplikime, dhimbje apo humbje gjaku gjate marrdhenjes se pare) ndaj nuk doja te perserisja mesazhin.

Geni nje vizite te gjinecologu tregon nese ke patur apo jo marrdhenje por nuk e di nese tregon se kur(besoj se kjo ty te intereson sepse me sa kuptova dhe ju bashk keni patur marrdhenje).
Por kjo nuk do ishte e drejte ndaj te dashures tende sepse tregon mungese besimi…po mungoi besimi…cfar mbetet?? Keshtu e mendoj un…te lutem mos e mer si moral!

geni ajo qe tha Kliton eshte e vertete une po shtoi dicka diten e pare nuk ben dashuri normalisht se femra e sikur mos kete “komplikacione” ka dhimbie
por kuptoet e nga emocionet qe ka per ere te pare dhe pakashume e nga menyra e beries dashuri (nese ska eksperience)
pasaj e besimi se nese te genjen nje dite del ne drite nese lidhia eshte serioze atere ska perse te te genjeje

hey genii pershendetje … per sa i perket temes ndodh qe eshte tek femrat e virgjera kur e bejn per her te par te mos ken gjakderdhje direkt por mund te ket me von 2-3 dit … eshte dicka e zakonshme normale pa asnje shqetesim … kshu qe rri i qet pa merak :slight_smile: :slight_smile:

O Minorena Lerjani me te medhenjeve kete tem ncncncncn

njeri pse nuk e hapshe temen ne PORTAL fare ? Te dali edhe ne facebook e twitter ? Mos ja nxjerrni fundin edhe ju me disa tema…

Rrespekte

o majdi ska te thot per minoren ky eshte thjesht nje dyshim qe kam…

Nuk e kisha me ty

Geniii , nqs ke dyshim tek ajo vajze dmth qe dashuria jote per te nuk eshte e sinqerte …ose jo e mjaftueshme…
Bej nje pyetje vetes… A e do ket vajze …se fundja dhe mos te ishte vertet jo e virgjer ne ket
epoke ku jetojme pak rendesi ka kjo gje…E rendesishmja eshte dashuria qe ke per ate …

PEr te ardhur ke tema …pergj ta ka dhene Ulkina , dhe ka vajza qe nuk kane “cipe” (imeni)
keshtu qe nuk ka gjakderdhje …bej pak me shume besim asaj qe do :wink:
Klm dhe shpresoj qe te jeshe pak a shume i qetesuar me pergj qe te kane dhene :slight_smile:

:tongue::omg::winki:

Majdi do rritesh ndonjeher ti ??? jan disa gjera qe dihen edhe thjesht per kujtur nuk ka asnjegj te turpshme … dhe mesadi un keto gjera mesohen dhe neper libra …

Do rrish urt ti apo …

seshte e virgjer shume e thjesht ,himeni ose cipa e virgjerise eshte nje flete shume e vaskularizuar me ene gjaku dhe me nerva dhee kur cahet normalisht del gjak ,por mjeket qe te mos lini te dashurat dhe per tu treguar sa me etike thoe qe eshte elastike po pra elastike hahaha ,jo se ka shume rendesi gjithsesi ne kohet e sotme kane me shume fat elastiket

hahahahahaha

      • Updated - - -

o plako ta jap vllai jot nje ide… ti kur hyre ne tunel, a kishte ndopak trafik apo ishte tuneli i lire qe mund te ecje edhe me shpejtesi? :stuck_out_tongue: