Si ndiheni sot?

Meqe une nuk jam shume mire ju si jeni? :o

uroj te behesh me mire,

ndihem pergjumesh :?

Si nje peshk, pa det!

Ndihem kot fare :x :evil:

Mire :twisted:

i keput fare ndihem

Mire po pak merzitshem!! :?

te bertas, mire ne pergjithesi :roll:

Si me grip :lol: :lol:

Pak pergjumesh!! :roll:

sikur po me merret fryma se edhe koha eshte si zagu shi

Lereni me mire… Po shikoj ne televizor se po digjet e gjithe Greqia, por me teper qe digjen njerez te gjalle… me vjen vertet keq…

Mbreme kerkonin nje grua me kater femijet e saj te vegjel, dhe so u gjeten te vdekur. Ishin djegur te gjalle, djali i saj me i madh 17 vjec u gjet pak me larg, ndersa nena u gjet duke pasur mbeshtjelle m ne krahet e saj tre femijet e tjere…

Deri tani degjoj 42 te vdekur dhe me dhjetera te plagosur…

Mir Top :slight_smile:

Shume keq :evil: :x :cry:

i feekl like shit - ndihem si i dhim :frowning:

Mir Top :smiley:

mire, po neser filloj pune :frowning:

Sa bukur i ke varur turickat Kukulla :smiley: :nugush:

ore ti si ndihesh?

Topce :lol: :lol: