Si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull!

per te ber te lumtur nje femer mjafton te jesh…

mik
shok
i dashur
vella
baba
mesues
edukator
guzhinier
marangoz
hidrolik
mekanik
dekorues i ambjenteve te brenshme
stilist
seksolog
gjinekolog
psikolog
psikiater
terapeut
i guximshem
i organizuar
nje baba i mir
shum i paster
simpatik
atlet
i embel
i kujdesshem
kavalier
inteligjent
fantazioz
kreativ
i forte
i kuptueshem
tolerant
ambicioz
i besueshem
i respektueshem
pasionant
te besh komplimenta
te adhurosh shopping
shum i pasur
mos te shikosh femra te tjera…

NE TE NJEJTEN KOHE DUHET TE KESH KUJDES:
te mos jesh xheloz, por as indiferent
te shkosh dakord me familjen e saj
ti japesh liri, por te preokupohesh per vendet qe frekuenton

ESHTE SHUM E RENDESISHME
MOS TE HARROSH DATAT E:
-pervjetoreve ( dasem, fejese, takimi i pare)
-diplomimit
-emrit
-ditelindjes
-mestruacioneve( eshte thelbesore per mbijetesen e saj psikike)
-te gjithe emrat, diskutimet, ngjarjet te 6 muajve te fundit…

P.S per fat te keq eshte se po ti ndjekesh me rreptsi keto rregulla nuk ju jep sigurine qe do ta benit 100% te lumtur sepse ajo mund te ndihet e mbytur nga nje jete ku cdo gje eshte perfekte, dhe egziston mundesia qe ajo te arratiset me “bohemin” e pare qe do takon…

SI TE BESH TE LUMTUR NJE MASHKULL:
t’ia japesh
mos ti qash tr***n

E shkreta gruja ime! I qenka nxire jeta me mua! :lol: :lol: :lol:

une nuk arrij dot as ne gjysem :smiley: dhe pse nuk e kam ven veten ne pozite mbi nje lidhje serioze :oops:

Te pakten me mire se mua qenke!

:slight_smile: epo gjithmon femra eshte me e komplikuar dhe djallzore se sa mashkulli!!! Bravo Tani, ne koke i paske ren, po tani keto karateristika qe ke shkruajtur, i ke pesuar vete??? :lol:

Pastaj fakti qe ju kenaqeni me pak, i kujt eshte faji?! :smiley:

Faji eshte jetim mi vana!

vana dhe disa nga keto i kam por jo shum, se po ti kisha te gjitha do te mu bente rrjeshti mbrapa me femra hahahahahaah
dhe fakti qe ne kanaqemi me pak, eshte se nuk kemi aq shum pretendime sa vajzat.

Smart, te gjitha ato aty nuk bohet fjale t’i kete njeri te gjitha!

po sigurisht qe jo, se nuk jemi te pikur nga qielli. po dhe sikur ti kishte njeri te gjitha prap femra nuk do ishte e kenaqur, siq tregon dhe fundi…

per mendimin tim kjo teme duhet te shkoje tek romanca nuk ka vend per te tek humori
prandaj po e xhvendos te romanca

me respekt dhe mire kuptim PoLiGrAfIkSi

ok, ma mire

auuu sa me merr gjumi ehheehheeh

lere gjumin por pergjigju :smiley: se eshte tem e bukur

per mendimin tim deri tek gjysma dhe behet a sbehet i/e lumtur

sa te thjesht jemi ne meshkujt…:P…

vertet mendoni se jeni te thjesht

mendoj se po, por jo per arsyet qe jane shkruar me lart…

po per cilat arsye mendon

boohhh…per mendimin tim jane shume. nje shembull i thjesht: sa minuta kerkon nje mashkull per tu bere gati per te dale per darke dhe sa minuta kerkon nje femer…

mendoj se nje mashkullirt i duhen 20 minuta te bhet gati per drak nersa femres 1 or hehehehehehe