Si të fitoni Astet në eBay

Tek eBay gjen gjitheshka tashme, por te fitosh Astat nuk eshte e lehte,
Te vesh oren e alarmit per tu zgjuar kur skadon asta dhe te zgjohesh ne mes te nates, nuk eshte komode,
apo kur nuk gjendeni ne shpi (dhe keshtu e keni humb asten vetem per pak cent)
Por ja zgjidhja ; Sniper eshte nje program qe rihedh ofertat ne aste dhe sekonden e fundit.
Eshte i Auto programueshem, mjafton te vendosesh nje limit shpenzimi dhe per te fituar mendon ai.
Shkarko programin Këtu

disa pamje nga programi:

ja dhe dy site

https://www.powersnipe.com/ dhe https://www.auctionsniper.com/default.aspx

Asta të mbara :slight_smile:

Përshendetje …

Kisha nje pyetje rreth ketij programi… … un ok po e perdor por e keqja eshte se sa eshte e sigurt… ne rast se un i vendos nje gjesende. deri 40…50+ Euro per at gje e ndoshta dikush apo vet personi me ndonje nofke tjeter ja fut 250+ ateher si do i behet :roll: apo mund ta programosh limitin deri sa lek mund ti vesh per blerjen e asaj gjeje ne Ebay!!

Kshtu program qe na nevoitet gjithve se perdorim shum Ebay por vetem ajo gjeja me shqetsoj me shum… ndoshta do kesh koh tma spjegosh pak ju lutem.

AdmiraL

Po ajo ka një limit, te cilin mund ta caktosh ti.

Pra vendos një çmim TOP. i cili mund te jete 150 Euro persh. Programi do te “thyej” ta quajmë kështu te gjitha ofertat e tjera NEN ketë shifër. Sapo kjo shifër te kalohet, ju do te njoftoheni ne ndonjë mënyre, varet nga programet.

E bukura e këtyre programeve eshte sepse nqs dikush ka vendos nje bid me 59,00 Euro programi vendos te njëjtën shifër me 59,00 ku web siti ju nxjerr ju fitues nqs ankandi mbyllet këtu.

Gjithë te mirat, uroj te sherbej ne sadopak!

Po me Prezzi pazzi e ka provuar njeri?

Nuk me duket dhe aq serioze! Tepër “fallco”. Kam ber nje diskutim me nje nga ata qe e menaxhojnë, por s’me kan bindur aspak…