Si te: FITONI PARA DUKE LEN PC-n te Ndezur

kjo eshte 1 toturial si te fitoni para duke e len pc-n tuaj te dhezur, (kuptohet duhet te ket internet)
eshte nje website, i cili mundson qe nqofse leni pc-n tuaj dhezur, dhe nje faqe te internetit te hapur,
do te fitoni ne fillim per nje or 0.45$, dhe pastaj shkon duke u rritur, maximumi eshte 0.75$/ORA,
Parat mund ti dergoni ne paypal (hapet shum leht, dhe eshte FALAS https://www.paypal.com )
E si ta beni ket?

do tju tregoj un ne vazhdim…

1.
Se pari vizitoni ket link : https://www.surfjunky.com/ REGJISTROHU
Dhe do te shihni diqka si kjo, Klikoni SIGN UP nga ana e majt.

2.
Mbushini te dhenat, EMRI, PASSWORDI, EMAILI, DATA E LINDJES,
VEJE TIKUN, DHE KLIKO SIGN ME UP

3.
Mbushini edhe te dhenat te tjera te cilat NUK jan shum te rendesishme,

4.
Edhe ktu zgjedhni nje pytje dhe shkruani nje pergjejgje qe se harroni.
(vlen nqofse e harroni passwordin per ta kthyer),

5.
Tani shkojm tek OPTIONS per ti ja dhen accountin e PAYPAL,
Pagesa behet me daten 15, te qdo muaji,
Dmth nqofse keni 20 dollar, me daten 15 do te kalojn nga sajti ne PAYPALIN tuaj.
REGJISTRIMI DHE KONFIGURIMI PERDUNDOJ

6.
Tash jemi te pjesa ku ne fitojm te holla $$$$$$ :D.
kliko ne anen e majt EARN MONEY , dhe VINI TIKUN tek I AGREE…

7.
pastaj klikojm tek shkronjat me njgyr PORTOKALLT,
ku shkruna “CLICK HERE TO START SURF JUNKY BROWSER!”

8.
Dhe ketu shohim se sa kam fituar un, per nje or te kaluar ne ket webfaqe,
pa dyshim qe kam accountin tjeter, ne te kam rreth 84$, por ky ishte aj qe e hapa
per ta ber tutorialin,

PRA JA KU E KENI MUNDSIN, SA RRINI TON DITEN NE MSN, LEJENI EDHE NJE FAQE
TE HAPUR DHE FITONI “PAK” TE HOLLA…

Sinqerisht.

Ju faleminderit, interesante duket.

hey po pastaj a mundesh me i mar parat ne te vertet ose veq loj oshte ? edhe nese mundesh ather ku me shku edhe me i mar edh e qysh me than atje kur shkon e i mer ?hehe ok tun te pershendes shum me pelqej kjo nese eshte me te vertet do tme pelqente edhe me shum heheh ok tung

Po kur ben nje minimum te caktuar mund ti marresh leket. Por nuk eshte se shkon gjekundi per ti terhequr leket, ato behen me trasfert ne llogarin tuaj paypal.