Si te gjuash nje femer, duke perdorur pak humor


Si te gjuash nje femer, duke perdorur pak
humor…

*Beson ne dashurine me shikim te pare, apo do
te kaloj edhe nje here?

*Do me japesh nje foto tenden, ti tregoj plakut
te vitit te ri cfare te me sjelli si dhurate?

*Kam patur nje dite te keqe, edhe gjithmone
buzeqeshja e nje femre te bukur me ndihmon,
mund te me japesh nje buzeqeshje?

*Sa qen i bukur, ka numer telefoni?

*Me fal…vura re qe nuk me vure re!

*Therrisni policine!Eshte ilegale te jesh kaq e
bukur

*C’kemi, mund te te blej nje makine?

*Ji unike edhe ndryshe nga te tjerat, thuaj PO

*Je kaq e bukur sa per pak bera infarkt

*Nuk jam i dehur, vetem se me trullos ti

*Me quajne Aqif, por mund te me therasesh “i
dashur”

*Ti : Je fix si gruaja ime e dyte
Ajo : Sa here ke qene i martuar?
Ti : Nje here

*Fund i bukur, ma jep mua?

*Trupi jot eshte i formuar nga uje, 90%, edhe
une kam etje

*Duhet te mar ne tel parajsen edhe ti them se
kane humbur nje engjell

*Jam nje hajdut edhe do te vjedh zemren

*Urime, u zgjodhe “vajza me e bukur ne kete
dhome”, edhe cmimi eshte nje takim me mua

*Kemi ndonje shok te perbashket qe te na
njohi?

*Ti : Cfare te pelqen te hash ne mengjes?
Ajo : pse?
Ti : qe ta di cfare te te gatuaj neser

*Doja ti tregoja ketyre luleve sa e bukur je

*Ti : Me fal, po flisje me mua?
Ajo : Jo
Ti : Epo fillo tani

*Mund te largohesh se shpejti sepse vajzat e
tjera te kane zili per bukurine tende

*O zot sa i lumtur jam qe nuk jam qorr!

*A…ty te njoh, mos ke qene gje finaliste ne
Miss Albania?

*Mund te te qeras me nje kafe apo te te jap
leket?

*Jam i ri ne kto ane, mund te me ndihmosh te
arrij ne shtepine tende?

*Me duket se kam probleme me syte, nuk
mund ti ndaj nga ty

*Te ndodhet nje harte? Se u humba ne syte e
ty

*Flasim, apo do vazhdojme te flirtojme nga
larg?

*Kam aq shume emocione perpara teje, sa
harrova repliken qe perdor ne kto raste

*Ti : Mund te me japesh pak telefonin?
Ajo : Pse?
Ti : Qe te mar mamane ne tel, ti them qe kam
takuar vajzen ideale edhe jam dashuruar

*Cfare ben nje vajze e shumtur si puna jote ne
kte vend kaq te bukur?OOPS! Cfare ben nje
vajze kaq e bukur sa ty, ne nje vend kaq te
shumtuar?

*Doli dielli, apo buzeqeshe ti?

*Woooooawwww! Kta (syte) jane pe verteti?

*Rrezik jam ne parajse, sepse sapo pash nje
engjell

*Je gje kirurge? Se ma hoqe trurin

*Une nuk jam kaq i gjate, por tani kam hipur ne
portofolin tim

*C’kemi?Une fitoj me shume para se sa ti mund
te prishesh

*Bond! James Bond!

*Ke nje fasho? Se u gotita ne koke kur te
pashe

*Do me puthesh, apo te genjej ne ditar?

Wow! Perdora kater te parat dhe nja 3 kliente po vdesin mas meje! Imagjino ti perdor te gjitha! :lol: :lol: :lol: Do e bej picierin qe kam komshi, t’i thote gruas ne darke me ze te holle: Qafsha Dakun.

:lol: :lol: :lol: :lol:

hahahaha

gento je i madhe :slight_smile: te forta fare :stuck_out_tongue:

dako i papam :slight_smile: po lere picerin :smiley:

hahahahahahahhahahhahahhaa sa gallate keto

*Me fal…vura re qe nuk me vure re!

:ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva:

*Je kaq e bukur sa per pak bera infarkt
hahahhahahahahahahahahahhahahahaa sa kam qeshur me kete,

*C’kemi, mund te te blej nje makine? :o :o :stuck_out_tongue:

haha, te bukura kto :slight_smile:

hahahahaha :ushkriva:

*Trupi jot eshte i formuar nga uje, 90%, edhe
une kam etje

L0L :stuck_out_tongue:

hahaha sa te lezetshme kto !!
dhe ua u siguroj qe nje femre i pelqejn me teper kto , se sa lajka , apo komplimenta …jan bajat kto te fundit