Si te hysh ne bisede me nje femer

disa djem pasi kane njohur nje femer nuk dine se cfare te bisedojne me ate dhe si ta terheqin femren me ane te komunikimit pra nk dine si ta bejne per vete.jepni dhe ju sugjerimet tuaja se,si dhe per cfare duhet folur me nje vajze ne menyre qe per te mos jesh thjesht nje djale i bezdisur dhe i merzitshem

billyG88 te paskan hyr hallet :D…:stuck_out_tongue:
Kjo qe ti thua , varet nga vajza ne fjal !!!..
ka vajza qe terrhiqen nga komplimentat qe i ben
ka vajza qe i terrheq ana jote e brendshme (…dhe ti ate do shpalosesh…)…te tjera muskujt e tu :stuck_out_tongue: …(dhe ti ate do tregosh :P)…vajza te tjera menyra si ti shprehesh , si arsyeton…ose te tjera behen per vete me gjeste romantike …me pak fjal , do i flasesh gjuhen qe ajo flet !!!
per kte hallin tend , na thuaj pak a shum cf tipi ka ajo , dhe kshu ndoshta te ndihmojm me teper :winki:

mua personalisht me terrheq me teper nje djal qe afrohet pa qellime ( e kupton besoj se per cf qellimesh e kam ) …dhe biseda nis me “sherr”. lojra fjalesh…apo shaka :D…!

meshkujt asnjehere nuk e din celsin per te hapur nje bised me nje femer…jane si ato kokoshkat e misrit…kur hyjne ne bised…ja kercasin nje fjale pllaffffff pa lidhje…me mire mos thuaj asgje…

menyra me e mire,eshte thjesht ta perkethesh boten dhe gjuhen e saj me sy…me shpirt…se me fjale…:roll:

Veshtire e ke Billy :wink: sidomos me keto femrat qe shef verdall :P!

e na qe s’dim, cka me bo? :frowning: