Si te ri-marr llogarine time ne Facebook??!

si mund te rimarr nje adrese facebook sepse ma kan vjedhur edhe adresen e facobook por edhe te msn_se.a kam mundesi qe ta marr prap kte adrese.ju lutem me ndihmoni.

Mire se vjen Eri!

Ne radhe te pare forumi kerkon qe ju te [b]prezantoheni[/b]!

Per sa i perket llogaris tuaj ju duhet te provoni nje here hapat e rekuperimit nga adresa email.

Tek kjo adrese: https://www.facebook.com/recover.php ke 3 mundesi per te rrimarr llogarine.

nese keto nuk funksionojne shko tek https://www.facebook.com/help dhe shiko kategorine perkatese per te raportuar ate llogari qe ju kane marre.