Si të sillemi me fëmijet e vegjel!

Keto imazhe mbase duken si tabelat e makinave, por jane teper domethenese ne sjelljen e te porsalindurve…
vazhdon seria me imazhe:Kjo tema duhet te ishte tek humori :lol: :lol: :lol:

O Zot sa kam qeshur :jajaja: :jajaja: :lol:

Nuk besoj se do kete ndonje baba qe ei jep gjoks femijes :lol:
As qe e fut ne akuarium :lol: po ajo e karroces se supermarketit :lol: :lol:
Ke te lesh e ke te zesh nga keto qe ke futur :lol: :lol: :lol:

edhe une kam qeshur shume me keto imazhe, por mund te kete edhe prinder te papergjegjshem…

ha…ha…ha… shume te forta qekan,dhe te vlefshme se ka lloj lloj njerzish qe mund ti bejn dhe gabim…

Hahahahha sa kam qesh me keto imazhe
Sidomos ajo me lavatriçe, Por fatkeqsisht ajo me TV dhe ndodh …