Sme uroi njeri ditelindjen

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

HALLALL

MERRNI TE GJITHE NJE REDBULL NGA ANA IME ME LEKET TUAJA

Ktu ne forum stregon gje qe ke ditlindjen ti kshu qe faji eshte i joti :slight_smile: gjithsesi:

Dhe 100 vjec Eugjen dhe Jete te Lumtur ne Cdo Aspekt…

edhe 100 vjec

Edhe 100 vjec Eugjeni. U befsh plak me mjeker te bardhe !

100 vjet, e cte do zemra

Epo dhe 100 pra . Gjite te mira per ty :slight_smile:

Eugjen te uroj gjithe te mirat e kesaj bote,dhe uroj qe jeta jote te jete e mbushur me dashuri,mbaresi,fat,dhe lek…:slight_smile:

shum faleminderit te gjitheve sot mbush 15 vjec.

Eugjeni dhe 100 Vjeç! Kalofsh sa me bukur kete fest!

Beje ditelindjen publike, keshtu mund te ta shikojne anetaret!

Urime njeri urime i befshe edhe 100 vite, dhe te pysin tjeret sa vjet i ki thuj:
Sa nje shekull:D:ciao:

Gezuar ditelindjen dhe 100 te tjera…:slight_smile:

gezuare dhe ubefshe 100 vice dhe sa me shume gjera te mira ne jete :

Gezuar eugjen dhe te uroj fat, shendet, pare dhe sa me shume dashuri :smiley:
Kalofsh edhe 100 pranvera te lumtura ne jeten tende :smiley: pse s’thua ti qe paskemi te njejten moshe :smiley:

Gëzuar Ditëlindjen. u bëfsh 100 vjeç dhe të uroj çdo të mirë në jetën tënde.

Kalofsh mirë.

Happy Birthday Qdo te mire ne jet :

rrofshi te gjithe shume faleminderit te gjitheve u befshi edhe ju 100 years olld

Gezuar ditelindjen Eugjen dhe cte te doje zemra!