Smocking

Ka then igli “po mua pse spo me hapin nje tem kta :???:”:P…ja e hapa un , po jo per kte arsye ,por per faktin se je nje djal shum i sjelleshem , i komunikushem , dhe i zgjuar !
te pershendes :ciao:

Nje pershendetje per smocking :smiley:

kte iglin se kam xhan fare un :stuck_out_tongue: hahahha bej shaka … je djal shum i sjellshem te pershendes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

:gezim:Nuk po me zinte gjumi mbrem vetem per kte…lol…

Shume faleminderit labe, per temen dhe per ate qe me konsideron. Te pershendes dhe une. :slight_smile:

ReniX faleminderit dhe ti! :ciao:

Gjithashtu dhe ti ulkina…Te pershendes dhe une…:shok:

ke pershendetje dhe respetkin tim smocking2

Tung njeri… qa bone, tpershendes:) Kalo nIce :stuck_out_tongue:

Pershendetje dhe nga une
Uroj te kesh shendet te plot dhe te jetosh ja 101 vite

Erinaa shume faleminderit! Per mua te fitosh respektin e dikujt do te thote shume, prandaj dhe te falenderoj edhe nje here. :slight_smile:

Iceman…tung dhe ti…:D…faleminderit per pershendetjen. Ia kalofsh bukur dhe ti.

Gjendar, une e them perhere, te kemi shendetin, se per te tjera…Faleminderit!

Boh tani po kuptoj un :stuck_out_tongue: Labja paska plane te medhaja .

Igli te pershendes dhe kur ta takosh ate Smociking thuaj se ke te fala

Faleminderit…Tha smocking ke nje birre te paguar atje ku shkon zakonisht…:P…

Faleminderit thuaj …

Pershendetje dhe mos harro kafen tek ai vendi, se ishte sh i bukur! :slight_smile:

Merr ndonje dite pushim dhe eja…:slight_smile:

:punk:

te pershendes :ciao:

//youtu.be/dlEdFJpQ8-c

nje pershendetje TEJET SPECIALE per kte shokun qe nuk po ja degjoj shum zerin :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue: hihi :wink: :smiley:

shuuum flm per prsh labe dhe ulkina…:shok::perqafim:kam bere ca mungesa kohet e fundit, po kam qene me raport…:D…po ju pershendes dhe une po jo ktu, po dal andej nga lagja juaj…:stuck_out_tongue:

Pershendetje te gjithe miqte e Lirentit! :slight_smile: Jam une, Igli, ju kujtohem…:p…me gjithe keto mungesa qe kam bere, ndoshta me keni harruar fare…:P…
Doja tiu kerkoja ndjese per mungesat e fundit te shumta qe kam bere :(, po sinqerisht nuk kam patur mundesi te futem ne forum kohet e fundit. Them se do mungoj dhe per disa dite, po gjithsesi do kthehem prap se skam ku shkoj…:P…Me keni munguar shume te gjithe. Jeni te mrekullueshem! Ju uroj gjithe te mirat dhe degjohemi se shpejti. :ciao:

kush esht ky igli se vertet spo me kujtohet :mendoj:i biri qaniut ? jo …ganiut ? jo…:mendoj:…:tongue:
mir se u riktheve igli
ta kemi ndjer vertet mungesen…mbaro sa me shpejt pune qe ke dhe eja se te presim :shok:

Pershendetjet e mia per [b]smocking2[/b]