SMS fundit qe keni derguar!

Po mendoja qe kam shume kohe pa shkruajtur nje SMS!!!

Ju kujt ja keni derguar SMS e fundit?

un sms-ne e fundit ja kam derguar nje shoku per te pare ndeshjen.
po ju?

sms e fundit vetem pak minuta para se te fyja ne forum.

Nothing i went at police office. they gave me the short report form and i need to fill it by myself and will sens at the adress below the form.

ju do beheni kuriaze te dini cne un ne polici shkoni tek albumi im dhe shikoni…lol…

Sms e fundit e shkruajta dje nje shoqes time ne Itali .

shoqes: Nuk me dha leje zysha; si thua ta leme pas mesimt? :frowning: :frowning:

te dashures tani sa ja bera: Naten e mire dhe ti zemer. gjume te embel.

Eleni me merr ne tel ne zyre, ka rene siguresa e dritave dhe se di se cfare ka

ne dat 20, nje shoqes time per ditelindjen

Une deri tani (sot) kam derguar 7- 8 sms, pune pune!!!
Sa u kurseka kjo kuklla, 1 sms ne muaj dergon: prandaj sme vjen asnje mesazh nga ty, mua!!! :lol: :lol: :lol: Kerrnace! :lol:

nuk po e gjej nr mi majmune, po si sme ka rene ndermend tja mar mimes, (une dergoj mesazhe vetem per vit te ri dhe krishtlindje, 1 ne muaj ehste shume) hihi

Po, po, futja kot ti!! :lol: Ska gale, ke kohe te me nisesh 3 (includendo anche il compleanno)!!! :stuck_out_tongue: :lol:

mamit qenka sms i fundit per te me derguar diku me vetur

sms e fundit ia paskam derguar te dashurit per te ja ber me dije se po shkoj ne vill me familje ehehehe

sms e fundit nje shoqeje dje , i ktheva sms qe me kish derguar…

sms. ime e fundit. hey mirmbrema. cfar ben goca?

Para 2 minutave …

As qe e mbaj ment!!! Mbase per festat e vitit te ri :smiley:

as nuk e kam iden se si dergohet nje sms:D
e kam me mire te bej telefoat sesa te shkruaj sms;)

qepar , nje shoqeje…urim per ditlindje

Para 2 Sek :stuck_out_tongue: