SMS - Humoristike

Prej se ike
me le ne vetmi
me le kafen pa e pi
me le gazeten pa e lexu
televizionin pa e shiku
a e din sa shume jam
duke vuajte per ty
moj e dashura rryme;)

Ne mengjes sme hahej se mendoja per ty
Ne dreke sme hahej se mondoja per ty
Ne darke sme flihej se po vdisja per te ngrene…

Ishim ulur te dy ne ballkon
une po haja buke me gjalpe
ti e haje me gjize
aty verdalle kaloi nje mize
Une haja gjalpin, ti gjizen
ishim aq te dashuruar
sa kishim ngrene edhe mizen…

Nata e erret dhe e ftohte, te kerkoj e ste gjej dot, me ty me lidhin shume kujtime ku je fsheh PIXHAMJA IME

Nuk me zinte gjumi. dicka qe nuk me shqitej nga mendja.
E di cfare ishte?
Fytyra jote… buzeqeshja jote…gjithshka e jotja…sa e frikshme!

Kurr me mos me thirr.Qdo gje ne mes nesh ka marr fund.
Nuk dua me as te te shoh,as te te takoj,e aq me pak te kem diqka me shume me ty! - I tha macja miut dhe e hengr

hahhah shume te bukura :slight_smile:

Te bukura keto

hahaha te bukura keto :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Aq i/e shemtuar je sa qe kur kalon afer kompjuterit menjehere aktivizohet antivirusi

Zoti e solli inteligjencen ne toke nepermjet shiut.
Sa keqe ate dite ti kishe qitur çadren

hahahahahhahhahahhaha sa e fort kjoooooo

Neser ne mengjes kemi vendosur te shkojme me kuaj per pik-nik, por na mungon nje kale…e ke problem ta zevendesosh?

Si eshte problemi me telefonin tend , u perpoqa te te merrja por operatori me tha:
-Mire se erdhet ne xhungel,majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne peme…

Dasma mori fund me kenge e hare, dasmoret shkuan nje nga nje. Mbeti burri me nusen. Ai e kapi per dore dhe e pyeti:
a u merzite qe e le nenen?
Me shume u merzita qe e gjeta tenden

Neser eshte dita e ruajtjes se mjedisit.
Kontribuo edhe ti. Mos dil nga shtepia

ty tu thaft dora që nuk po më shkrun,naten e dasmes ti u bofsh hor,diten e dasmes raft një metër bor tu nalt rryma 24 orë

Te bukura edhe keto

Nje grua dergon kete sms burit te saj
zemer nese fle dergomi endrat
nese po qesh dergomi buzet
nese qan dergomi lotet TE DUA
E ay pergjigjet
zemer jam ne banje ca te te dergoi:):smiley: