Sms romantike & humoristike

Nuk me zinte gjumi…dicka qe nuk me shqitej nga mendja. e di cfare ishte? Fytyra jote… buzeqeshja jote…gjithshka e jotja…sa e frikshme!!

Policia po kerkon nje person seksi, inteligjent, terheqes, te bukur. Ti mos u bej merak se ste gjen gje, po une ku te fshihem?

Ajo buzeqeshje e mrekullueshme, ai shikim tundues, ajo inteligjence e mbinatyrshme, ajo menyre per ti bere gjerat aq sexy! Ehhhh boll fola per veten…!!!

Shoh detin dhe me shfaqesh ti
shoh yjet me shfaqesh ti
shoh qiellin prap ti
dreqi e mori spostohu pak…

aah sikur te isha ne vaske me ty
dhe ti te perkedhelje lekuren time dale ngadale
te degjoja aromen tende…i dashur sapun

zoti te dhuroi ty bukurine,zgjuarsine,embelsine,
inteligjencen dhe plot virtyte,
po do me thuash tani:
ti pse i refuzove?

njoftojme qe kane rrembyer Berlusconin
ne kembim duan 3 milion euro perndryshe i vene flaken…
bashkohu dhe ti me ne,tashme jan grumbulluar 38 litra benzine…

me mjaftoi te te shihja qe larg
per te kuptuar sa simpatik ishe
me mjaftoi te te shihja qe larg
per te kuptuar se sa te deshiroja
me mjaftoi te te shihja qe afer
dhe kuptova qe paskam qene miop per vdekje…

Zoti krijoi boten …mrekulli ,zoti krijoi detin…fantazi,zoti ; krijoi edhe ty…
Epo nje gomarllek do e bente dhe ai…

E di ,i dashur
po kaloja prane nje dyqani dhe vura re dicka qe ty te mungon ,
vendosa te ta blija , hyra brenda
por kasapi me tha:-Me vjen keq por trute jane mbaruar !!!

ecim bregut te detit te dy , ndjej armen tende
marr guximin te te pyes , "me fal ti f*** ? " :stuck_out_tongue:

hahaha…shume te bukura te gjitha…:smiley:

Shume te bukura labe,ti i ke krijuar?

haha jo , si kam ber un :slight_smile: , me copy - paste i kam marr

per ty thaj detin,
gris diellin,permbys planetin,
une per ty behem djall,
vras njeri hy ne varre…
une per ty bej gjithqka
por mbi te gjitha zemer
bej shaka.

Zoti e solli inteligjencen ne toke nepermjet shiut.
Sa keqe ate dite ti kishe hapur cadren

Nese ne shpirt je i mbushur me deshperim…dhe lotet e tua rrjedhin papushim…mos ki merak aty ndodhem un…shes facoleta.po more 2 .nje e ke falas

Thone qe shiu zbukuron gjithcka.barin,lulet ,pemet…ateher nese eshte keshtu…pse sdel jasht kur bie shi…???

Nese jata jote eshte erret mos u pezmato ,vetem lutu.Nese edhe pasi je lutur jeta jote vazhdon te jete e erret.mos u bej idiot
SHKO NDIZ DRITEN

Cne ti ket ber labja keto keto kan shum qe qarkullojn biles jan postuar edhe ketu ne forum nga nje antare tjeter por meqe labja e paska mar me vrull le te vazhdoj :stuck_out_tongue: