Sms romantike & humoristike

vertet ? qenka 1 tem e till
shum mir …mbylleni ate tj :smiley: , qe te vazhdoj un me vrullin qe me karakterizon :stuck_out_tongue:

HAha jo jo ti vazhde se je shum mir ,dhe ajo tjetra shum eshte :stuck_out_tongue:

Nje djale theu kemben se ra nga molla, Nje makine u shkaterrua se u perplas me nje qershi,Nje burre plak u var tek thana e tij,…dhe pastaj thone qe frutat bejne mire…
:stuck_out_tongue:

Te ndjej ne fytyre te ndjej ne krah te ndjej ne kembe te ndjej kudo a mushkojne e dreqit cdo te te punoj.

hahahahhahaa “E sakte” ?:stuck_out_tongue:

bashkia e qytetit ka mare nje nisme te re…TA BEJME VLOREN SA ME TE BUKUR…je p dhe ti kontributin tend .mos dil nga shtepia

nga kopshti zoologjik ishin arratisur nji gjiraf dhe nji shimpaze.gjirafa u gjet ndersa shimpazeja…
shimpazeja po lexon kete mesazh tani :hahaha:

Kur te pash per her te par
zemra ime mori zjarr
kur te pash per her te dyt
xixa me dolen nga syt
kur te pash per her te tret
thash do te dua per jet
kur te pash per her te katert
thash:me besove,po luaja teater!
:D:D:D

Duke marre parasysh aparencen koherente por si primar temperamentin dritherues ,mentalitetin konvalkant e teper iluminist si dhe duke i vene veshin instiktit human tipik, ne aspektin bioenergjik, vendosa te te them pa pompozitet i paraprire nga disa qendrime stoike , ti qe po i lexon keto sms je idiote tipike ( pa ofeza ee :slight_smile: )

e forte kjo :stuck_out_tongue:

kur eshte ftohte vec ti me ngroh, ne vape vec ti me freskon, ke lindur ti per mua, pervec teje tjeter s’dua! s’e besoja kurre qe do dashuroja nje kondicioner

Kendon Ti…

Kendoj edhe une …

Kerrcen ti

Kerrcej edhe une

Qan Ti …

Qaj Edhe Une …

Qesh ti

Qesh Edhe Une

Bie Ti Nga Dritarja Bummmmmmmmmm…

Vazhdoj Te Qesh Une :hahaha:

ketu ka shume antare
disa prej tyre jane shume serioz
disa prej tyre edhe karaxhoz
disa prej tyre jane te mirstershem
disa prej tyre jane shume te lezetcem
me shkon ne mendje per njerin
qe e kam si shpirt dhe e puth te terin :smiley:

(:o , ose te teren , spercaktova gjini )

Zoti te hënën krijoi bukurinë, te martën inteligjencën, te mërkurën simpatinë, te enjten stilin, te premten paret… o ti ku dreqin ishe atë jave??

Shum te bukura :stuck_out_tongue:

o lbe ca esht ajo miii ??? per ke e kee ?? :smiley:

e para sme quajn lbe :stuck_out_tongue:
e dyta , mos bej sikur se di :winki:

hahahahahaha ja kepusin ca e ca

hahahahahahaha sa zili kan ca e ca

I kerkova zotit bar, dhe me dha nje fushe. I kerkova zotit uje dhe me dha detin. I kerkova zotit numrin e nje shtrige te shemtuar, dhe me dha numrin tend !