Sonte Norvegji-Shqipëri: Jepni parashikimet tuaja

Sonte ore 19:00 - ne stadiumin Ullevaal do te luhet ndeshja e vlefshme per Grupin E

Norvegji - Shqipëri

Urime kombetares! Gjithmon perpara ndeshjes jam shume optimist, por kur i shof ne fushe ndryshon gjithça!

[b]Si mendoni se do dali kjo ndeshje?

[/b]Kombëtarja shqiptare shihet si sfiduesja në përballjen me noervegjezët të cilët janë dukshëm favoritë për fitoren në sfidën e Oslos. Sipas lotosport Triumfi i nordikëve kuotohet me 1.4 ndaj një koeficienti shumë të lartë të suksesit të kuqezinjve, që kuotohet me 8.15. Me koeficientin 4 kuotohet barazimi i këtij 90 minutëshi ndërsa pazar i mirë duket basti për gola lart që kuotohet 1.95. Një rezultat me deri në dy gola kuotohet 1.75, cka do të thotë se lotosport parashikon një sfidë të mbyllur dhe shumë të kudjesshme.

Mendoj se do fitoj 0-1 !

Forca Shqipëria

Beso kur e pash qat foto, synat me lot m’u mushen :frowning: :’(

Sonte ma shum se kurr me ty SHQIPNI!!!

…forca …ALBANIA …!!!11

Ishalla fitojm

epo une do te doja shume te shikoja nje shqiperi qe shkelqen , edhe pse e kemi harruar si eshte ,… fitorja e fundit per tu mbajtur mend eshte ajo me greqine vite me pare . nuk besoj fitojme sot , por asgje nuk eshte me emocionuese se ndeshja e kombetares !!!

Ti o burr n’vend qe me thon “Do fitojme!!!” thua “nuk besoj qe fitojme…” ?? Ti je me norvegjin A me Shqipnin ?? E dim edhe na qe Kombetarja nuk osht en kategori me ekipet tjera, po t’pakten ta mbeshtesim sa te mundemi se eshte e jona!!

Do fitojm me 10000000000000% siguri!!

Kuq e Zi!

10 Minutat e para thone se e kemi keq punen :frowning:

Mbyllet pjesa e pare 0 me 0 kunder Norvegjise.

Loje shume e dobet e kombetares, shume gabime dhe vetem 1 here u gjuajt ne port? Ku qendron problemi?

Juhuuuuuu! Fituam, 3 pike per Kombetaren shqiptare qe ngrihet ne vendin e dyte me 9 Pike!

Hamdi SALIHI eshte autori i Golit!

Problemi qendron se lojtaret e kombtares nuk u rruhet shume qe te luajn futboll, mortaja na thuj ca parashikime ndeshjesh qe te hedhim ndonje skedine :smiley:

Ja ha kejt ZEMREN :zemer: :zemer:

Shqypni he loqk <3 <3

Bravo lojtarve se kan bo 1 loj shum shum t’buker!! Bravo <3

Po me duket po me duhet me ja nis me i kursye paret per ne Brazil :smiley:

Po kysmet bal! Brazil 2014 aty do te jemiiii!!! :smiley: :smiley:

Bravo Shiperiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!..:no1::no1::no1:

Bravo e meritonim

Djema, avash avash per Brazilin ju, nuk fitohet lufta me 1 betej :stuck_out_tongue: por te enderrosh falas eshte :slight_smile:

Hahahaha, qysh na i kput shpresat ky :stuck_out_tongue:

Po na e sigurum o vlla BRAZILIN! :smiley: Une i bleva biletat, tash me fol me do kusheri edhe kysmet vrriuuu… Me ateru n’Brazil :smiley:

Un gjeta edhe hotelin ne brazil

norvegjija ishte kot para nesh… e mertituam…