Sonte Norvegji-Shqipëri: Jepni parashikimet tuaja

nuk mund te jap ndo1 mendim per rezultatin e sakt si do jet, por e di sigurt qe do fitojmeeeeeeeeeee!!! :smiley: :smiley: :smiley:

varja na moren barazimin :S

ehh… Kete te keqe e kemi ne fakt! Bejm gol dhe me pas nga fundi pesojme! Sidoqofte prap jemi krenar per Kombetaren!

:koke::koke:

:@ sa i keq di te jet ndonjher futbolli, kete her sna priu fati

Po kur kemi pas ndonjeher fat ne te vdekurit :@

ke te drejt, bile edhe kur kan qen duke na ecur punet mir aty jen paraqit referat…

Jo vella kete here nuk na priu kombetarja :slight_smile:

po ne akoma jemi ne list, apo jo? S’besoj qe jemi “diskualifikuar”…

Bo sa kot e ben ate golin ata

Na kan bere magji ne futboll… sa dobet! bobo… Ku do boterori me keto standarte?!