Sonte: SHQIPERI - Qipro

Sonte do te luaje Kombetarja kunder qipros ne oren 20:30 ne Stadiumin “Qemal Stafa” ne Tiranë.

Veç fitore, asgje tjeter!!!

Tifozat Kuq e Zi do të jenë aty…eja edhe ti!

Sonte dy rrug kemi o fitore o fitore :smiley:

do i shkaterrojm them un te pakten 4-0 :smiley:

YEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!! Ma ka knaq zemren breee!!!

SHQYPNI ETNIKE!!!

Dhe si doli rezultati ?

3 me 1 :smiley: :zemer: :zemer:

Ishaaallah!!! Edhe zvicren e lodhim ashtu :D!

Amin :smiley: Bravo Shqipes :slight_smile:

Ja edhe Super Goli i Bogdanit :zemer:

https://www.facebook.com/photo.php?v=470734396292375

edhe radhitja ne Tabele: Shqiperia e para!!!

KEto ndeshje jane per boteroren ???

SA bukur dukemi ne vend te 1 :smiley:

Po! Shqiperia eshte e para tani ne grupin e vet!

Nese (ska nese, po PO PO POOOO!!!) ta mposhtim edhe zvicren dhe besoj e kemi siguruar Kuq e Zi midis brazilit! :smiley:

Prit se eshte shpejt per te qene ne vendin e pare! Gjithmon keshtu nisemi ne!

Gjithesesi urime per Kombetaren!