Sonte...

vazhdoni me fjalen sonte? sonte kam dhimbje koke

dhe un deri me tani kisha dhembje koke , mora ni hap dhe me kaloj icik

Sonte, kam disa ore qe sjam shkeputur nga kompjuteri…

gezohem ce te kaloj erinaa:D

Falimnderi shum urtesia mere nje hap dhe dot ndihmon moj motra

Sonte Urtesis qe rri shum urt po i dhemb koka

po patjeter faleminderit

po de majdi ca me ba…:smiley:

//youtu.be/mVTmjxbsP3s

Sonte dua te pershendes urtesien me ket kenge:)

faleminderit erinaa cila esht kenga sepse nuk me ben te shikoj videon:D

Eshte Shoku XHeki :stuck_out_tongue:

ate dite kur te kam par

ende se rregullove ti pc?

ok jo ende se rregullova :frowning:

e ke te instaluar Mozilla Firefox

jo nuk kuptoj ne keto gjera sen erinaa, si instalohet ajo?

Tani se je hy ne forum ne gogel duhet klikosh ose te Moxilla F… ose te internet explor ndrysh nuk mund te futesh ne gogel.

shiko anash ke nje E te madhe aty lexon Inter Explor:) nese je aty hy ne Moxilla Firefox :smiley: dhe do e kesh me lete te punosh ,njeren patjeter e ke te instaluar ose te dyjat :slight_smile:

Mozilla Firefox e ket kete figur ose ket

Internet Explor

po inter explor e kam amo si po hy ne forum po me thot qe ta hjek faqen, po e cet dont send e ket moxilla firefox nuk e kam te instalur edhe nuk e di si

te largon nga faqja e forumit? e ke provu dikun tjeter ndoshta ke problem aty me rrjetin ?

shko te start atje ne( fund te pc e ke) kliko aty mbase e ke te instaluar?dhe nese ke aty nga atje mund ta hapesh forumin vetem kliko aty

jo nuk i ka problemet rrjeti sa her qe kam hy ashtu ka ndodh, ndersa ket tjetren nuk e kam te instaluar fare… a esht veshtir te instalohet kjo mozilla firefox?

nuk besoj se mundesh ti ta instalosh :cool:pyte renix ose majdin te ndihmojn se un nuk e kem instalu vet:cool: